Connect with us

Zabawa

Netflix wybiera dla Ciebie filmy i seriale. Czego dotyczą pliki do pobrania?

Published

on

Netflix wymyślił nowy sposób zachęcania użytkowników do oglądania kolejnych wiadomości. Witryna została właśnie zaktualizowana o nową funkcję o nazwie „Pobieranie dla Ciebie”, która automatycznie pobiera polecane filmy i seriale dla widzów. A wszystko zgodnie z parametrami algorytmu.

Dziękuję za przybycie i przeczytanie o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz nas znaleźć wpisując adres rozrywka.blog.

Każdy, kto prędzej czy później korzysta z usług VoD, staje przed pytaniem: „Co oglądasz?” Nie zawsze jest łatwo znaleźć dla nich odpowiedzi. Firmy takie jak Netflix starają się więc rekomendować swoim użytkownikom nowe produkcje w jak najbardziej efektywny sposób. Wszystko to, nawet jeśli przez chwilę nie możesz pomyśleć o usunięciu konta. Platformy streamingowe polecają swoim klientom listę nowych produktów na podstawie wcześniej oglądanych produktów.

Jednak firma Netflix zdecydowała się jeszcze bardziej uprościć ten proces i uprościć wybór widzów, korzystając z nowej funkcji „Pobieranie dla Ciebie”.

W 2018 roku ruszył serwis Smart Download, dzięki któremu nowe odcinki produkcji wybrane do oglądania były automatycznie pobierane na smartfon po obejrzeniu poprzedniego odcinka. W ten sposób firma zapewniła ciągłość komunikacji z klientem, nawet gdy klient jest offline. Funkcja „Pobieranie dla Ciebie” powinna być logicznym krokiem naprzód. Tak jak powiedziałem Zróżnicowany portalDlatego Netflix będzie proaktywnie zachęcał swoich użytkowników do oglądania kolejnego serialu lub filmu.

Jeśli właściciel aplikacji internetowej wyrazi zgodę na nową funkcję, nowe produkty zostaną automatycznie pobrane na jego urządzenie. Nie musi ich nawet wybierać, ponieważ algorytm robi to za niego na podstawie wcześniej podjętych decyzji. „Dowloads For You” to kolejne rozszerzenie aplikacji Netflix, które firma uruchomiła niedawno po poprzednim okresie próbnym.

W styczniu tego roku na platformie zaimplementowano dowolną grę, której celem jest również ograniczenie opcji dostępnych dla użytkowników. Trwają również testy snu. Aktualizacja aplikacji na Androida z nową usługą pobierania została wydana 22 lutego, chociaż może nie pojawić się na niektórych urządzeniach przez kolejne dni. Właściciele urządzeń Apple również poczekają trochę dłużej.

READ  Sobhita Dhulipala łapie hollywoodzki projekt, reżyserem jest Dev Patel

Oczekuje się, że właściciele smartfonów Netflix iOS wkrótce zobaczą podobną aktualizację.

Odwiedź nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.