Connect with us

Zabawa

Zwolennik „Powodzenia, Leo Grande” i „Płonący samuraj” Align dołącza do animacji GFM „10 żyć” przed EFM

Published

on

EKSKLUZYWNY: Powodzenia, Leo Grande inny Płonący samuraj Piekarz wyrównywać dołączył do filmu animowanego 10 żyćktóry jest sprzedawany na nadchodzącym wirtualnym EFM przez GFM Animation.

Duet niedawno nawiązał współpracę przy gwiezdnym filmie animowanym Płonący samuraj, który zawiera głosy Ricky’ego Gervaisa, Samuela L. Jacksona, Michelle Yeoh i Mela Brooksa i który zostanie wydany w USA przez Paramount tego lata. Align był ostatnio finansistą i producentem komedii Sundance Powodzenia, Leo Grandektóry został odebrany w tym tygodniu przez Searchlight.

Według GFM budżet włączony 10 żyć ma wartość 26 mln USD z dostawą zaplanowaną na 1 kwartał 2024 r.

Kierowany przez Chrisa Jenkinsa (Kaczka kaczka gęś), współpracując z House of Cool (Szpiedzy w przebraniu) i L’Atelier Animation (balerina), film przedstawia historię rozpieszczonego i samolubnego kota, który bierze za pewnik życie, które mu zadano, tylko po to, by w cudowny sposób otrzymać zupełnie nowe życie, a wszystko to w nadziei, że nauczy się być lepszym kotem.

Przedsprzedaż zakończyła się wcześniej z Wildbunch w Niemczech, Selmer Media w Skandynawii, The Searchers dla krajów Beneluksu, Vertice Cine w Hiszpanii, Ster-Kinekor w RPA, ECS na Bliskim Wschodzie, Monolith w Polsce, Top Film dla CIS, Vertical w Europie Wschodniej, Myndform w Islandii, Nos Lusomundo w Portugalii, Blue Lantern w Wietnamie, Upstream Media na Filipinach i Red Cape w Izraelu.

GFM Animation i 10 Lives Productions nabyły prawa do filmu od wiodącego chińskiego studia animacji i VFX Original Force, które pozostaje kluczowym partnerem finansowym w filmie i kontroluje prawa do chińskiej dystrybucji.

Zespół kreatywny filmu pracuje nad scenariuszem zdjęciowym zrealizowanym we współpracy z Jenkinsem i Penney Cox (Klopsiki i inne zjawiska pogodowe), konsultant ds. animacji w GFM Animation.

Więcej z Terminu!

Producentami są Guy Collins i Sean Feeney, Yann Zenou z Quad, Valérie d’Auteuil i André Rouleau z Caramel Films, Louis-Philippe Vermette z The Happy Producers, Penney Finkelman Cox oraz Adrian Politowski i Martin Metz z Align.

READ  No Way Home zabezpiecza zagraniczne wydanie HBO Max

Sean Feeney, szef produkcji GFM Animation, skomentował: „Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością ponownej współpracy z Align, który był świetnym wsparciem przy Płonący samuraj. Współpracujemy również z dwoma najlepszymi studiami w dziedzinie animacji – House of Cool w Toronto, zanim L’Atelier Animation w Montrealu rozpocznie animację komputerową”.

Wiceprezes ds. produkcji w firmie Align, Martin Metz, dodał: „Od razu zakochaliśmy się w scenariuszu i jesteśmy podekscytowani, że możemy pomóc Chrisowi Jenkinsowi w ożywieniu tak zabawnej i szczerej historii. Mamy ogromne szczęście pracować z tak doświadczonym zespołem twórców i producentów, którzy wnieśli tak wiele do stołu”.

Finansowanie było nadzorowane przez Hannah Leader jako pełnomocnika 10 Lives Productions i GFM Animation oraz Nessę McGill i Martina Metza dla Align. Dalsze finansowanie zostało zapewnione przez Mipa, Caramel i L’Atelier poprzez Narodowy Bank Kanady i inwestycje lokalne. Media Guarantors pełnią rolę gwaranta realizacji filmu.

Align z Los Angeles, Londynu i Brukseli pomogło również w produkcji filmów, w tym: Ślepy Duch, Zgiń w strzelaninie i nadchodzące Królestwo Kensuke.

Najlepsze z terminu

Zapisać się do Biuletyn terminów. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na Facebook, Świergotoraz Instagram.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.