Connect with us

Zabawa

„Twoja twarz wygląda znajomo”: piękny gest jednej z gwiazd. Wręczyła czek choremu fanowi

Published

on

13. edycja „Your Face Sounds Familiar” powraca w świetnym stylu!

Przypominamy, że w pierwszym odcinku 13. edycji Maurycy Popiel zagrał rolę Andrzeja Adamiaka w utworze „Dbaj o mnie”.

Drugiego zwycięzcą został Filip Gurłacz – zmienił się w Eminema i zagrał przebój „Nie boi się”.

Przy stole prowadzi Filip Gurłacz, a za nim Karol Dziuba i Gosia Andrzejewicz. Jednak różnice między uczestnikami są bardzo małe.

„Ten kawałek ziemi jest mój”, a postać Andrzeja Donarskiego narysował Filip Gurłacz.

– Tak, zrób ten głos jeden na jednego tak nasycony, jak klon. Nie wyobrażałem sobie nikogo, kto sprawi, że pan Zooba będzie cię lubił. Naprawdę szalone – powiedziała Kasia Skrzynecka.

W zamian Gosia Andrzejewicz stanęła jak na scenie Mariah Carey w hicie „Without You”. I otrzymała owację na stojąco od jury.

– To jeden z takich głosów, który wydaje się nie do pomylenia. (…) Od pierwszego szumu coś się poruszyło w twoim śpiewie. Taka mądrość, jaką prowadzisz, budując dramat sztuki. Po prostu coś pięknego. Dziękuję za to osiągnięcie – chwaliła Gosia Kacper Kuszewski.

Maurycy Popiel wcielił się w Ricky Martin w utworze „She Bangs”. – W jego wideo byłeś trochę bardziej nieśmiały niż Ricky Martin. (…) Co nie zmienia faktu, że występ był fantastyczny i widowiskowy, tańczyłeś bardzo dobrze, śpiewałeś bardzo muzycznie – powiedziała Kasia Skrzynecka.

Chadoman zagrał rolę Danuty Rinn. Zaśpiewał piosenkę „Gdzie są mężczyźni”. – Co za urok, co za urok, co za lekkość motyla. Jesteś zjedzony. (…) To była świetna zabawa – powiedziała Małgorzata Walewska.

READ  „Trzy minuty – dodatek” to migawka z życia przed Holokaustem w Polsce

Marta Gałuszewska wystąpiła jako Michael Jackson w „Earth Song”.

– Wielki szacunek dla ciebie. Bardzo się bałem twojego występu, właściwie bałem się o ciebie. To maszyna, to legenda, to ktoś, kogo w żaden sposób nie można naśladować. Nie udawałeś dzisiaj, tylko ja czasami widywałem Michaela. Czułeś to całym ciałem i widać było, że włożyłeś w to dużo pracy – powiedział Adam Strycharczuk, który oklaskiwał Martę stojąc.

Natalia Avelon zmieniła się w George’a Bakera i zagrała „Paloma Blanca”. – Cieszę się, że mogę zacząć, ponieważ jestem pod wrażeniem rozwoju twojego głosu. Naprawdę idziesz coraz lepiej. I widać, że wzięłaś sobie do serca notatki z oddechu, bo efekty naprawdę słychać – skomentowała Małgorzata Walewska.

Kamila Boruta zagrała rolę Jennifer Lopez w hicie „Waiting For Tonight”. – Jeśli chodzi o oddanie tej zmysłowości, ten latynoski ogień naprawdę robi dobrą robotę. (…) To było trudne osiągnięcie i naprawdę podołałeś temu wyzwaniu – chwaliła Kamila Adam Strycharczuk.

Karol Dziuba z Coldplay zmienił się w Chrisa Martina i zaśpiewał „Adventure Of A Lifetime”. – Cudowne zakończenie odcinka, cudowne – powiedziała Kasia Skrzynecka. – Trudno się z tym nie zgodzić – dodała Małgorzata Walewska.

– Karol bije brawo! Naprawdę cudowne, jasne i lekkie. Czuliśmy Brazylię? Czułam się tam – powiedziała podekscytowana Kasia Skrzynecka.

W głosowaniu jury na czele znalazła się Gosia z 34 punktami, a za nią Filip Gurłacz i Karol Dziuba. Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą odcinka została Gosia Andrzejewicz, która terminowo przekazała fundacji czekiem na 10 000 zł na akcesorium do elektrycznego wózka inwalidzkiego dla fanki wokalistki – Magdy.

READ  Netflix otwiera Game Studio w Helsinkach – Media Play News

A za tydzień:
Maurycy Popiel – James Hetfield Metallica
Kamila Boruta – Krzysztof Zalewski
Czadoman – Felicjan Andrzejczak, Budka Suflera
Natalia Avelon – Marilyn Monroe
Filip Gurłacz – Justin Bieber
Marta Gałuszewska – Ania Dąbrowska
Karol Dziuba – Bonnie Tyler

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *