Connect with us

Zabawa

Opole 2020 – drugi dzień (ZDJĘCIA)

Published

on

Gwiazdy drugiego dnia 57. edycji legendarnego festiwalu nie zawiodły, jeśli chodzi o przekazywanie widzom muzycznych wrażeń. Jak myślisz, kto był najbardziej interesujący?

W trosce o zdrowie widzów i wykonawców większość wydarzeń kulturalnych, które każdego lata wypełniają się w polskich amfiteatrach, została w tym roku odwołana. Wydawało się, że spotka się również ten sam los Ogólnopolski Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Organizatorzy postanowili jednak przesunąć imprezę z czerwca na wrzesień, co pozwoli największym nazwiskom polskiego show-biznesu umilić pierwsze zimne wieczory tej jesieni.

W drugim dniu imprezy zaplanowano dwa koncerty. Pierwsza jest uzasadniona Festiwal, festiwal! – Spotyka się Złote Opole Powinien upamiętniać najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce na scenie Opolskiego Amfiteatru w ciągu ostatnich 57 lat. Mogliśmy go między innymi podziwiać Beata Kozidrak, Anna Wyszkoni, Natalia Nykiel, Ewelina Lisowska i Dawid Kwiatkowski.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z drugiego dnia Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Czyje stworzenie zrobiło na tobie największe wrażenie?

😁😁😁😁😁😁

1 godzinę wcześniej

Najważniejsze, że Marylka zaśpiewała … spadła grosz … wtedy mamy nadzieję, że do dziesiątego uda jej się związać koniec z końcem … 🤪🤪

Oglądam festiwal i jakbym nie trawił TVppis, ten koncert jest w porządku. Czuję się jak 20 lat temu na stole Bigos, Kiełba i Musztarda oraz w telewizji Maryla i czerwone gitary – to takie uczucie …

Kwiatkowski wyglądał jak Titanic trzeciej klasy! 😂

bCUBPJJv

Ewelina Lisowska, gdyby nie ona, nie poznałbym

Ostatnie komentarze (126)

Świetny debiut! Bravo Kamil! Świetnie i wzruszająco!

Steczkowskiej ….. przedstawienie to porażka … Zniszczyłeś klasę i elegancję, które były w twoich przedstawieniach …

Steczkowska lubi Lady Gagę

Fantastyczne Opole, dawno temu To nie było takie miłe.

Justa wygląda świetnie w tej blondynce

bCUBPYJn

I Steczkowska poprawiła twarz. Źle to wygląda, widzisz te 50 lat jak nic.

Co ten Herbut zrobił z piosenką Anny Jantar? Zmasakrował ją, nie można było słuchać wstydu i wstydu! Nie kłopoczę się śpiewaniem takich kultowych hitów, zwłaszcza z piosenką Nothing Can Last Forever

Kiedy Kwiatkowski przedstawi przyjaciela? 🤔

Natalka, skąd taka dziecinna piosenka, przecież nie masz 3 lat, to miał być żart, który rozumiem i jak zawsze się okazało ?!

nasz świat

20 minut. z przodu

Lemon … ale on ma głos !!!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *