Connect with us

Nauka

Chadwick Boseman utrzymywał walkę z rakiem prywatnie po tym, jak nauczył się, aby ludzie się nim nie przejmowali

Published

on

Aktor Chadwick Boseman, który zmarł w piątek po prywatnej czteroletniej walce z rakiem okrężnicy, został częściowo zainspirowany przez matkę, aby ukryć diagnozę, powiedział jego wieloletni agent w wywiadzie The Hollywood Reporter.

Matka aktora, Carolyn Boseman, „zawsze uczyła go, żeby ludzie się nim nie przejmowali” – powiedział agent, Michael Greene. „Czuł też w tym biznesie, że ludzie się dziwią, i był bardzo, bardzo prywatną osobą”.

Tylko niewielka grupa ludzi wiedziała o problemach zdrowotnych aktora, w tym Greene; Partner Boseman, Logan Coles; jego trener, Addison Henderson; i jego żona, Taylor Simone Ledward, według Hollywood Reporter.

Henderson powiedział placówce, że Boseman, którego szkolił w „Kapitanie Ameryka: Wojna secesyjna” i „Czarna pantera, „przypomniał mu o swoim ojcu, który czterokrotnie wywalczył raka.

„Mówiłem Chadowi:„ Człowieku, przypominasz mi mojego tatę ”. Jesteście wojownikami i nigdy nie przestajecie iść naprzód ”- powiedział Henderson. „Dla nas było to po prostu tak:„ Kontynuujmy, róbmy dalej to, co chcecie, trenujmy dalej ”. A potem ja, Logan i jego rodzina, jego żona, zawsze byliśmy tu po to, by go wspierać ”.

Henderson powiedział, że Boseman, który zmarł w wieku 43 lat, pomimo problemów zdrowotnych wykorzystywał większość dnia.

Greene powiedział dziennikarzowi Reporter, że były dni na planie, kiedy Boseman zmagał się z chorobą, przypominając sobie moment, w którym aktor „naprawdę cierpiał z powodu bólu rdzenia” podczas kręcenia nadchodzącego filmu Netflix, „Ma Rainey’s Black Bottom”, z udziałem Denzela. Waszyngton.

Boseman przeforsował, ponieważ „czuł, że jest w stanie być z Denzelem i rozpocząć ten cykl [playwright] August Wilson z Netflix był dla niego bardzo ekscytujący ”- powiedział Greene.

READ  IPO MapmyIndia przyciąga 15 miliardów dolarów w transakcjach po zamknięciu subskrypcji, Telecom News, ET Telecom

„Po prostu żył pełnią życia artystycznego i wykorzystywał swój czas i chwilę, aby naprawdę wpływać na ludzi” – powiedział Henderson.

„Niektórzy ludzie czekają całe życie, aby mieć okazję, którą miał” – powiedział – „a Chad miał tyle mądrości, tak wiele wiedzy, tak dużo w sobie, że nie pozwolił, by choroba powstrzymała go przed mówieniem tego niesamowite historie i pokazywanie jego sztuki u szczytu jego życia ”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *