Connect with us

Sport

Mahmoud Charr nie podróżuje, by walczyć z Trevorem Bryanem

Published

on

Niemiecka waga ciężka prawdopodobnie przegapi walkę z amerykańskim rywalem Trevorem Bryanem.

Walka Trevora Bryana i Mahmouda Charra o tytuł WBA wagi ciężkiej Charra jest wątpliwa po tym, jak Niemiec nie udał się do Ameryki zgodnie z oczekiwaniami.

Charr jest zwykłym mistrzem WBA i powinien po raz pierwszy obronić tytuł od czasu zdobycia tytułu trzy lata temu. Jednak miał lecieć do Miami w środę, ale nie był w stanie zapewnić odpowiedniej wizy na podróż.

Myślał, że jego dokumenty są w porządku, ale powiedział Sky Sports, że jego próby były błędne.

Rozmawiać z Sky Sportspowiedział: „Nie latałem. Kiedy byłem w ambasadzie, dostałem wizę B1, B2, ale powiedzieli mi, że jeśli lecę do Miami, to muszę pozostać w kwarantannie przez dwa tygodnie, bańka.

“Możemy dać ci tylko B1 i B2, ale jeśli lecisz z nimi, musisz pozostać w kwarantannie przez dwa tygodnie, nie możesz walczyć.”

– powiedział adwokat Don King Productions Carl Lewis Boxingscene.com: „Problem polegał na tym, że Charr nie miał odpowiedniej wizy do walki w USA.

„Otrzymana wiza pozwala mu podróżować do Stanów Zjednoczonych, ale jego wniosek o wizę P1 jest w toku. Gdyby otrzymał wizę pracowniczą P1, mógłby walczyć. Jeśli nie, nie może walczyć”.

Charr miał nadzieję, że walka z Bryanem utoruje drogę do zostania obowiązkowym pretendentem WBA do obecnego „super” mistrza Anthony’ego Joshuy.

READ  Jagiellonia rewelacyjnie wygrywa w Warszawie! Mistrzowie Polski ponownie rozczarowali Piknona
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *