Connect with us

Zabawa

Elżbieta II zniosła zakaz. Pojawiła się publicznie po siedmiu miesiącach

Published

on

Pandemia koronawirusa trwa nie znika, a liczba przypadków niestety rośnie z dnia na dzień. Dlatego najlepsze Oprócz podstawowej higieny izolacja jest sposobem na uniknięcie choroby. Regularna pomoc jest udzielana osobom, które nie były w stanie zachować zdrowia po zakażeniu wirusem COVID-19. Lekarze, pielęgniarki i służby medyczne dokładają wszelkich starań, aby ratować nie tylko zdrowie, ale przede wszystkim życie obywateli. Jednocześnie w kontaktach z zarażonymi narażają się na niebezpieczeństwa związane z koronawirusem.

94-letnia Elżbieta II Czy ks. Koronawirus infekcja, kilka miesięcy temu Opuściła Pałac Buckingham i udała się do posiadłości Windsor. Dołączył do niej książę Filip, który wcześniej był sam w swoim wiejskim domu w Sandringham. Nie jest tajemnicą, że pomimo wieloletnich doświadczeń małżeńskich Para królewska od lat mieszkała oddzielnie. Jednak w czasie walki z koronawirusem ponownie zostali współlokatorami. Choć mogą liczyć na wspólne towarzystwo, niewątpliwie brakuje im obecności bliskich. Członkowie rodziny królewskiej w tym roku Po raz pierwszy w historii spędzili Wielkanoc oddzielniei zostawił Elżbietę II i Filipa z dwoma nakryciami przy świątecznym stole. Tęsknota za pradziadkami Brakowało również przyjęć urodzinowych Louisa, George’a, Charlotte i małego Archiego. Monarchowie mogli życzyć im pozdrowień i odbywać oficjalne spotkania tylko za pośrednictwem sieci.

Jednak najsmutniejszy widok Elżbiety II wyemitowany w maju, z okazji swoich 94. urodzin. Zamiast corocznej parady Trooping the Colour w Pałacu Buckingham Tylko monarcha obchodził kolejny rok urodzenia w r Zamek Windsor podczas skromnego (z powodu pandemii) pokazu wojskowego. W samotności obejrzała przygotowany dla niej mały dramat. Książę Filip nie był z nią ani z żadnym z członków jej najbliższej rodziny …

Elżbieta II wyłamała zamek w Windsorze. Po ponad pół roku pojawiła się na oficjalnym spotkaniu

READ  lubię miłość Opiekun Józefa Modry'ego skończy się źle. Policja lipnicka złapie bezwzględną Olę

Po siedmiu miesiącach izolacji Elżbieta II po raz pierwszy odważyła się opuścić królewską rezydencję i wznowili swoje obowiązki od czasu zamknięcia. Monarchini przybyła do Laboratorium Nauki i Technologii Obrony Porton Down ze swoim wnukiem i następcą tronu, Williamem. Podczas wizyty obaj widzieli pokaz broni, Demonstracja dochodzenia kryminalistycznego z materiałami wybuchowymi, Omówili taktykę kontrwywiadu, a także spotkali się z personelem.

Przed wizytą zadbał o zaostrzenie środków ostrożności, aby chronić królową przed zakażeniem koronawirusem. Wszystkie 48 osób, które miały mieć bliski kontakt z monarchą i jej wnukiem, zostało przebadanych na obecność COVID-19. Dodatkowo grupa osób uczestniczących w wizycie królewskiej została umieszczona w odległości dwóch metrów od siebie, aby zachować rozsądny dystans społeczny.

Elżbieta II przybyła bez wnuków. Jej Wysokość przyleciała helikopterem. Z drugiej strony książę Cambirge przyjechał samochodem bezpośrednio z Pałacu Kensington.

Pomimo środków ostrożności ze względu na grupę ryzyka 94-letniej królowej Żaden z obecnych nie założył maski ochronnej. I chociaż królewscy fani cieszą się, że Elżbieta II wygląda naprawdę wspaniale i czuje się naprawdę dobrze, Zdjęcia, które pojawiły się w sieci, oburzyły wielu Brytyjczyków.

READ  Chrissy Teigen przypadkowo ujawniła płeć dziecka. Co powiedział John Legend?

Przypominamy, że (jak wspomniany jeden z internautów) Brytyjska rodzina królewska kilkakrotnie walczyła z zakażeniem koronawirusem. Brytyjski następca tronu był już chory Książe Charlesktóry skutecznie pokonał COVID-19. Wykryto również koronawirusa u lokaja królowej Elżbiety II JA… Pierwszy mąż Camilli Parker-BowlesAndrzej, z którym rozwiodła się po 22 latach małżeństwa.

Pomimo tego Windsorowie byli wielokrotnie łapani za łamanie ograniczeńjakby po Brytyjczykach wystawił małą księżniczkę Charlotte na infekcję lub zauważone w nich Bez rękawiczek podczas przygotowywania posiłków i ugniatać.

Zobacz też:

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z życiem gwiazd, ponownie odwiedź naszą stronę internetową!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *