Connect with us

Zabawa

Elżbieta II zniosła zakaz. Pojawiła się publicznie po siedmiu miesiącach

Published

on

Pandemia koronawirusa trwa nie znika, a liczba przypadków niestety rośnie z dnia na dzień. Dlatego najlepsze Oprócz podstawowej higieny izolacja jest sposobem na uniknięcie choroby. Regularna pomoc jest udzielana osobom, które nie były w stanie zachować zdrowia po zakażeniu wirusem COVID-19. Lekarze, pielęgniarki i służby medyczne dokładają wszelkich starań, aby ratować nie tylko zdrowie, ale przede wszystkim życie obywateli. Jednocześnie w kontaktach z zarażonymi narażają się na niebezpieczeństwa związane z koronawirusem.

94-letnia Elżbieta II Czy ks. Koronawirus infekcja, kilka miesięcy temu Opuściła Pałac Buckingham i udała się do posiadłości Windsor. Dołączył do niej książę Filip, który wcześniej był sam w swoim wiejskim domu w Sandringham. Nie jest tajemnicą, że pomimo wieloletnich doświadczeń małżeńskich Para królewska od lat mieszkała oddzielnie. Jednak w czasie walki z koronawirusem ponownie zostali współlokatorami. Choć mogą liczyć na wspólne towarzystwo, niewątpliwie brakuje im obecności bliskich. Członkowie rodziny królewskiej w tym roku Po raz pierwszy w historii spędzili Wielkanoc oddzielniei zostawił Elżbietę II i Filipa z dwoma nakryciami przy świątecznym stole. Tęsknota za pradziadkami Brakowało również przyjęć urodzinowych Louisa, George’a, Charlotte i małego Archiego. Monarchowie mogli życzyć im pozdrowień i odbywać oficjalne spotkania tylko za pośrednictwem sieci.

Jednak najsmutniejszy widok Elżbiety II wyemitowany w maju, z okazji swoich 94. urodzin. Zamiast corocznej parady Trooping the Colour w Pałacu Buckingham Tylko monarcha obchodził kolejny rok urodzenia w r Zamek Windsor podczas skromnego (z powodu pandemii) pokazu wojskowego. W samotności obejrzała przygotowany dla niej mały dramat. Książę Filip nie był z nią ani z żadnym z członków jej najbliższej rodziny …

Elżbieta II wyłamała zamek w Windsorze. Po ponad pół roku pojawiła się na oficjalnym spotkaniu

READ  Wybierz wyzwanie: Międzynarodowy Dzień Kobiet

Po siedmiu miesiącach izolacji Elżbieta II po raz pierwszy odważyła się opuścić królewską rezydencję i wznowili swoje obowiązki od czasu zamknięcia. Monarchini przybyła do Laboratorium Nauki i Technologii Obrony Porton Down ze swoim wnukiem i następcą tronu, Williamem. Podczas wizyty obaj widzieli pokaz broni, Demonstracja dochodzenia kryminalistycznego z materiałami wybuchowymi, Omówili taktykę kontrwywiadu, a także spotkali się z personelem.

Zdjęcie: WPA Pool / Pool / Getty Images

Elżbieta II Na pierwszym oficjalnym spotkaniu po siedmiu miesiącach izolacji

Zdjęcie: WPA Pool / Pool / Getty Images

Elżbieta II Na pierwszym oficjalnym spotkaniu po siedmiu miesiącach izolacji

Przed wizytą zadbał o zaostrzenie środków ostrożności, aby chronić królową przed zakażeniem koronawirusem. Wszystkie 48 osób, które miały mieć bliski kontakt z monarchą i jej wnukiem, zostało przebadanych na obecność COVID-19. Dodatkowo grupa osób uczestniczących w wizycie królewskiej została umieszczona w odległości dwóch metrów od siebie, aby zachować rozsądny dystans społeczny.

Elżbieta II przybyła bez wnuków. Jej Wysokość przyleciała helikopterem. Z drugiej strony książę Cambirge przyjechał samochodem bezpośrednio z Pałacu Kensington.

Zdjęcie: WPA Pool / Pool / Getty Images

Elżbieta II Na pierwszym oficjalnym spotkaniu po siedmiu miesiącach izolacji

Pomimo środków ostrożności ze względu na grupę ryzyka 94-letniej królowej Żaden z obecnych nie założył maski ochronnej. I chociaż królewscy fani cieszą się, że Elżbieta II wygląda naprawdę wspaniale i czuje się naprawdę dobrze, Zdjęcia, które pojawiły się w sieci, oburzyły wielu Brytyjczyków.

READ  Netflix ma w tym roku wydać 17 miliardów dolarów w gotówce na oryginalne filmy i programy telewizyjne

Przypominamy, że (jak wspomniany jeden z internautów) Brytyjska rodzina królewska kilkakrotnie walczyła z zakażeniem koronawirusem. Brytyjski następca tronu był już chory Książe Charlesktóry skutecznie pokonał COVID-19. Wykryto również koronawirusa u lokaja królowej Elżbiety II JA… Pierwszy mąż Camilli Parker-BowlesAndrzej, z którym rozwiodła się po 22 latach małżeństwa.

Pomimo tego Windsorowie byli wielokrotnie łapani za łamanie ograniczeńjakby po Brytyjczykach wystawił małą księżniczkę Charlotte na infekcję lub zauważone w nich Bez rękawiczek podczas przygotowywania posiłków i ugniatać.

Zobacz też:

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z życiem gwiazd, ponownie odwiedź naszą stronę internetową!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *