Connect with us

Zabawa

Królowa Elżbieta II wystąpiła publicznie po raz pierwszy od wybuchu pandemii. Towarzyszy jej książę William

Published

on

Królowa Elżbieta druga Jest najlepiej chronioną kobietą na świecie. Nawet na początku pandemii monarcha ukrywała się na swoich ziemiach i zaniechano jej publicznych wystąpień. Do teraz. 15 października królowa odwiedziła Wiltshire, gdzie towarzyszył jej jeden z jej wnuków – książę William.

ZOBACZ TEŻ: Królowa Elżbieta wezwała Harry’ego! Nie lubiła pewnych zajęć swojego wnuka. Meghan Markle bez zaproszenia

Królowa Elżbieta II. Wystąpiła publicznie

W marcu tego roku ogłoszono, że książę Karol zaraził się wirusem koronowym. Brytyjczycy martwili się o jego zdrowie, ale tak samo wiele osób myślało o kształcie królowej. Ze względu na wiek monarchy jest jedną z najbardziej dotkniętych przez COVID-19. Aby zapewnić im jak największe bezpieczeństwo, zdecydowano, że Królowa przeniesie się z Pałacu Buckingham do Zamku Windsor, aby mieć jak najmniejszy kontakt ze światem zewnętrznym.

Od tego czasu królowa Elżbieta II nigdy nie występowała publicznie. Wszystko zmieniło się w czwartek 15 października, kiedy wraz z księciem Williamem odwiedził Laboratorium Nauki i Technologii Obrony w Porton Down w hrabstwie Wiltshire. Dostała się tam helikopterem i na miejscu podjęto wszelkie środki ostrożności. Były maski ochronne, aby zachować dystans, a tuż przed spotkaniem z królową każdy miał test na obecność koronawirusa. Królowa niezmiennie nic z siebie nie okazywała. Uśmiechnęła się i odegrała swoją rolę, jakby nic się nie stało, do czego była już przyzwyczajona. Więcej zdjęć z wyjścia monarchy można znaleźć w naszej galerii.

ZOBACZ TEŻ: Książę Harry nie sądził, że książę William naprawdę się o niego martwił, zanim poślubił Meghan Markle. Uważał, że chodzi o pieniądze

READ  Dawid Woliski opublikował zdjęcie salonu. To jest jak katalog. Internauta: Surowy, ale miły
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *