Connect with us

Zabawa

Członkowie rodziny królewskiej milczą, gdy tłum Invictus życzy księciu Harry’emu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Published

on

Członkowie rodziny królewskiej milczą, gdy tłum Invictus życzy księciu Harry’emu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Książę i księżna wręczyli medale zwycięzcom kolarskiej jazdy na czas, a drużynie Wielkiej Brytanii towarzyszyły wiwaty, gdy Meghan wręczyła brąz i złoto kapralowi Bobowi Granthamowi i komandorowi porucznikowi Jamesowi Rogersowi.

Książę Harry wręczył złoty medal 40-letniemu weteranowi drużyny brytyjskiej Davidowi Jarvisowi, który niemal opadł ze wzruszenia.

Kiedy książę zauważył żonę pana Jarvisa, Stephanie, łkającą na uboczu z ich czteroletnią córką Sophią, podbiegł i namawiał ją, aby przyszła i dołączyła do zwycięzców na torze.

Ale kiedy nie mógł otworzyć barier ochronnych, podniósł Sophię ponad górę. Podbiegła do ojca i została objęta, po czym przytuliła Stephanie, która obchodziła swoje 34. urodziny.

Pani Jarvis opisała, co dla jej męża oznaczało zdobycie złota. „To jest sport Davida – wiedziałem, że będzie silny, ale zdobycie złota i ustanowienie najszybszego czasu w klasyfikacji generalnej jest po prostu niesamowite”. Ciężko pracował, ale tutaj jest w domu, na rowerze. Więc tak, byłem z niego naprawdę dumny.”

Książę miał także przyjemność wręczyć srebrny medal Duńczykowi Kasperowi Holmowi Henriksenowi, który pojawił się w jego dokumencie Netflix „Heart of Invictus”, aby opowiedzieć o swoich zmaganiach z zespołem stresu pourazowego po odbyciu służby w Iraku.

Sussexowie wzięli później udział w przyjęciu wydanym dla drużyny kanadyjskiej, po czym wrócili na stadion na finał siatkówki, gdzie korona ponownie wychwalała księcia.

Generał Alfred Marstellar, który przewodniczy igrzyskom; wziął mikrofon podczas przerwy podczas meczu Polska – Kolumbia, aby poprowadzić wspólne wspólne śpiewanie.

Zawstydzonego księcia poproszono o wstanie, po czym zaprowadzono go na salę sądową, gdzie w imieniu wolontariuszy wręczono mu tort urodzinowy z motywem Invictus i koszulę.

„To było takie piękne” – powiedziała księżna.

Uważa się, że Harry specjalnie chciał być na wydarzeniu w swoje urodziny.

READ  M7 i Canal + Polska łączą siły w pierwszym oryginalnym serialu - Digital TV Europe

Usiadł obok ministra spraw weteranów Johnny’ego Mercera, który przybył w piątek do Düsseldorfu.

Był tam także przyjaciel Meghan, fotograf Misan Harriman, a także przyjaciel Harry’ego z dzieciństwa, Nicky Scott, mieszkaniec Eton ze Starego Miasta, który pojawił się w jej dokumencie Netflix.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *