Connect with us

Zabawa

Szpieg: Naga scena imprezowa w Nowej Zelandii – „bardziej akceptowana i znormalizowana”

Published

on

Szpieg: Naga scena imprezowa w Nowej Zelandii – „bardziej akceptowana i znormalizowana”

Zdjęcie grupowe z imprezy organizowanej przez The Naked World. Zdjęcie / Stanley Henington

Scena nagich imprez z byłym przeżywa rozkwit w Auckland Praktykant w Nowej Zelandii Stern zachęca odwiedzających, aby zostawili swoje zahamowania w domu.

Aukcjoner Michael Wilson mówi Spy’owi, że „imprezy undie” wprowadzają ludzi – od handlowców po korporacje – na zupełnie nowy poziom więzi.

„Nie ma osądu, jest tylko połączenie na wyższym poziomie” – mówi.

Wilsona, który zajął trzecie miejsce Praktykant Nowa Zelandia W 2021 roku, jak każda dobra impreza klubowa, gwiazda DJ będzie w centrum orgii pełnej energii na parkiecie i nie tylko.

Była gwiazda Apprentice NZ, Michael Wilson, uczęszcza na imprezy Naked World.  Zdjęcie / Dostarczono
Była gwiazda Apprentice NZ, Michael Wilson, uczęszcza na imprezy Naked World. Zdjęcie / Dostarczono

The Naked World oferuje różnorodne imprezy reklamowane jako „społeczna przygoda dla ciekawskich”. Królową nudnej imprezy jest Hannah Tasker-Poland, której występy cieszą się dużym zainteresowaniem. Kiedyś otrzymała wielokrotną owację na stojąco od hollywoodzkiego reżysera Quentina Tarantino po tym, jak zobaczył jej występ w klubie w Las Vegas przy Karangahape Road.

Wszechstronnie utalentowany artysta tańca jest także choreografem, artystą awangardowej burleski/fetyszu, kaskaderem, specjalistą od malowania ciała i performansu protetycznego SPFX, producentem, aktorem teatralnym i filmowym, modelem i muzą.

Znana ze swoich fantastycznych kostiumów i malowania ciała, a także samozwańczej „alchemii ruchu”, Tasker-Poland blisko współpracuje z założycielką The Naked World Lisą McMillan, która wprowadziła ten pomysł w Nowej Zelandii w 2019 roku po pobycie w Europie.

„Chyba tak naprawdę nie wiem, czym jest ta „naga scena”” – mówi Tasker-Polen.

Założycielka Naked World Lisa McMillan (w środku) na zdjęciu z gośćmi.  Zdjęcie / Stanley Henington
Założycielka Naked World Lisa McMillan (w środku) na zdjęciu z gośćmi. Zdjęcie / Stanley Henington

„Ale jedno wiem na pewno: akceptacja i otwartość na temat ciał, skóry, ciała i nagości stają się na szczęście coraz bardziej akceptowane i normalizowane”.

Imprezy Undie to idealne wydarzenie, aby podzielić się z nią prowokacyjną, odważną i niepokojąco seksowną sztuką performatywną, którą uwielbia.

READ  Mentor Anny Przybylskiej ostrzega córkę: „Obiecano Ci ZŁOTE PANTOFELE, już jest na Ciebie presja”.

„Cały etos wydarzeń to przestrzeń, w której celebruje się ciało we wszystkich jego przejawach oraz celebruje się wolność słowa, tożsamość i erotyzm”.

Podczas swoich występów została oblana złotą farbą za pomocą całkowicie sfałszowanego systemu krążków linowych, począwszy od wyrwania z jej ciała kilku anatomicznie poprawnych protez, po rozebranie do naga i umożliwienie publiczności pisania i rysowania szminki na całym ciele.

Hannah Tasker-Poland, która występuje na imprezach The Naked World.  Foto / Francja Hémon
Hannah Tasker-Poland, która występuje na imprezach The Naked World. Foto / Francja Hémon

Tasker-Poland przez ponad 20 lat ciężko pracowała nad doskonaleniem swojej sztuki. Od koncepcji, przez kreację, po choreografię i występ, jest w dużej mierze dziełem jednej kobiety.

„Miałam jednak na pokładzie wielu niesamowitych twórczych współpracowników, w tym kompozytorów, muzyków, projektantów oświetlenia i projektantów kostiumów” – mówi Spy.

„Produkcja, tworzenie i koncertowanie nad moimi pełnometrażowymi dziełami było znaczącym wydarzeniem w mojej karierze, a moja najnowsza praca Najbardziej nagiwłaśnie zakończyli szósty sezon koncertowy.

Niezależnie od tego, czy pracuje nad filmem, w teatrze, czy na imprezie Naked World, występ Tasker-Poland jest znakomity pod każdym względem. Przyjęcia i sceny nagości, które mogą pojawiać się wśród znajomych w mediach społecznościowych laików, w miarę jak ruch nabiera tempa – goście mogą wybrać, czy chcą być fotografowani.

McMillan właśnie odwiedziła Berlin, prawdopodobnie stolicę ekspresji, i eksploruje scenę „nagości” tam i w Londynie z myślą o przyszłych imprezach w Auckland. Założyła „Nagi świat” z najbardziej praktycznych powodów.

„Miałam straszny niepokój społeczny na przyjęciach, nawet z najbliższymi przyjaciółmi” – mówi.

„W pewnym momencie pomyślałem: «To niedorzeczne, mogę siedzieć w czarnej dziurze przez godzinę, nie wypowiadając ani słowa»”.

Pomyślała o sztuczce, której używają mówcy publiczni, aby przezwyciężyć strach – wyobrażając sobie nagą publiczność. A co by było, gdyby wszyscy przy stole byli nadzy, zastanawiała się?

READ  Ogłoszono datę premiery Wiedźmina: Koszmar Wilka

„Od tego momentu ten społeczny eksperyment mający na celu wyrównywanie mentalnych szans uczestników stał się ciągłym tematem, później badającym płeć, wiek, orientację seksualną, a obecnie fetysze” – mówi.

McMillan rozpoczął od „Nagiej kolacji”, w którym goście proszeni byli o przebranie się wyłącznie w fartuch, który w każdej chwili i do woli mogli zdjąć.

„Na wydarzenia wyprzedały się co trzy tygodnie, więc po czteromiesięcznym pobycie za granicą stworzyłem Undie Party, która przyniosła ten sam pożądany rezultat szerszej publiczności. Nowy cykl wydarzeń wymagał rebrandingu, co zaowocowało Nagim Światem, który obejmuje obecnie szereg wydarzeń i wydarzeń.”

Undie Party wita 500 gości w Every’s in Fort Lane w ramach ustalonych motywów ubioru, takich jak Sugar Rush, Sheer Ball, Halloween i Magnetyzm.

„Goście będą bawić się od początku do końca, a najważniejszym wydarzeniem będzie wielki występ około 1 w nocy” – mówi.

McMillan mówi, że nie może się doczekać imprezy Halloween 3 listopada, na której wystąpi Tasker-Poland.

„To będzie po prostu niezwykłe” – mówi. „Jeśli widziałeś jej jednoosobowy występ, Najbardziej nagi W Q Theatre zobaczyliście znaczące dzieło sztuki.”

W marcu McMillan zainaugurował pierwszy festiwal The Naked World zatytułowany Naked In The Trees (NITT). Kameralnym wydarzeniem był trzydniowy weekend pełen muzyki i warsztatów, który obejmował wszystko, od pogadanek na temat niemonogamii, jogi i uzdrawiania dźwiękiem dla 350 uczestników.

„NITT stał się placem zabaw dla dorosłych z basenem, sauną, lodowatymi basenami, prysznicami wypływającymi bezpośrednio z pni drzew i salonem tatuażu, a festiwal wprowadził pierwszy plac zabaw do eksploracji seksualnych w nagim świecie”.

McMillan ma nadzieję, że w marcu przyszłego roku NITT przyciągnie ponad 1000 widzów.

Następna w kolejce będzie AVOWAL, pierwsza kwietniowa impreza erotyczna w The Naked World.

READ  „#AnneFrank” i inne filmy upamiętniają Dzień Pamięci o Holokauście

McMillan, Tasker-Poland i Wilson podkreślają, że różne wydarzenia rządzą się swoimi własnymi zasadami. Wszyscy goście przechodzą przez zespół ds. zgody, aby upewnić się, że dobrze rozumieją, co to jest.

„Otwarty umysł, gościnna postawa i przyjazna interakcja są niezbędne na każdym wydarzeniu. Prosimy gości, aby zwracali uwagę na słownictwo i pozdrawiali każdego, kto wygląda na zagubionego lub czegoś potrzebuje” – mówi McMillan.

Jak mówi, podstawowymi wartościami Naked World są ciekawość i kreatywność. Zachęca osoby nowe na scenie, aby zaczęły od imprezy undie.

„Moim głównym celem podczas tych wydarzeń jest wzbudzenie wśród gości takiego entuzjazmu, aby pewność siebie, którą zbudowali podczas wydarzenia, przeniosła do sali konferencyjnej. Kreatywność na imprezach jest ogromna. Zawsze jestem pod wielkim wrażeniem umiejętności i wyobraźni uczestników. W „Magnetyzmie” była dziewczyna jako lodówka – genialnie!”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *