Obrona polskiego seminarium dusi Hubbarda

Słaba obrona pomogła drużynie Poland Seminary zwyciężyć 53:0 z Hubbardem w meczu piłki nożnej w szkole średniej w Ohio 15 września.

Poland Seminary rozpoczęło pierwszą kwartę prowadzeniem 30:0 nad Hubbardem.

W drugiej kwarcie żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć punktów.

Na początku ostatniej kwarty Poland Seminary objęło prowadzenie 39:0.

W czwartej kwarcie Bulldogs wyszli na prowadzenie i zakończyli mecz prowadzeniem 14:0.

W zeszłym sezonie Poland Seminary i Hubbard zmierzyły się 9 września 2022 roku w Poland Seminary High School.

Niedawno, 1 września, Hubbard zmierzył się z Warrenem Howlandem w meczu piłki nożnej.

Sprawdź nasze pełne podsumowanie piłkarskich chłopców, aby być na bieżąco z całą akcją.

Chcielibyśmy poznać Twoją opinię na temat dokładności i jakości tego artykułu. Weź jeden Ankieta trwająca 1 minutę i zarejestruj się, aby wygrać kartę podarunkową Visa o wartości 25 USD.

Nie przegap naszego Dogłębne pokrycie sportów szkół średnich w północno-środkowej Ohio w tym profile, analizy i relacje z meczów. Aby zapoznać się z wynikami ogólnostanowymi i analizami eksperckimi najlepszych drużyn i sportowców przygotowawczych w Ohio, Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter. To lektura obowiązkowa dla fanów sportu w szkołach średnich. Tę krótką wiadomość przekazał: Strumień wyników I Lede AIwiodący na świecie dostawca wyników sportowych napędzanych przez fanów.

READ  Szef Chelsea, Thomas Tuchel, znajduje się na krótkiej liście Manchesteru United, aby zostać kolejnym menedżerem - Archyde