Connect with us

Sport

Dane sieciowe STATSCORE dotyczą polskiej Ekstraligi i II ligi

Published

on

Plik Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN) głosowało STATSCORE jako oficjalny dostawca danych najwyższej ligi w kraju Damski Ekstraliga i trzeci podział ludzi 2 liga.

W wyniku umowy platformy LeagueCentre zostaną dodane do oficjalnych stron internetowych lig w ramach ligi Łączy nas piłka Witryna internetowa, natomiast TeamCentres zostanie zintegrowana z witrynami niektórych klubów.

„Wiemy, jak ważne są obecnie analizy i statystyki i jak dobrze przyciągają uwagę fanów piłki nożnej” – powiedział Zapadka Guminak, Przewodniczący II Oddziału.

„Można powiedzieć, że stały się one definiującą lub wręcz nieodzowną cechą tego sportu.

Z niecierpliwością czekamy również na dalszą poprawę jakości ligi dzięki takiej współpracy. “

STATSCORE oraz Liga Kobiet Elkstag i II Liga Mężczyzn stwierdziły, że współpraca pozwoli PZPN na raportowanie rozgrywek w „lepszy i efektywniejszy sposób”.

“Serdecznie witamy kobiecą Ekstraligę i 2. dywizję piłki nożnej wśród partnerów STATSCORE!” dodany Tomasz Myalski, CEO STATSCORE. „Dzięki Tobie możemy zbudować największe sportowe centrum danych na świecie.

„Jako firma, która strategicznie wspiera polski sport, cieszymy się, że możemy wspierać rozwój i promocję dwóch innych lig działających w naszym kraju.

„Fani 2. ligi i Ekstraligi z pewnością docenią zaawansowane statystyki i wyjątkowe relacje na żywo z meczów swoich ulubionych drużyn”.

Umowy są przedłużeniem partnerstwa STATSCORE z PZPN na rok 2020, w którym firma jest głównym dostawcą danych dla mężczyzn drugiego poziomu 1. liga.

W sierpniu ubiegłego roku firma była wybrany jako sponsor praw do nazewnictwa Futsal Ekstaklasa, W rezultacie został włączony do nowego logo ligi, tworząc znaczącą ekspozycję reklamową.

Po tym nastąpił jeden zatwierdzenie z zakładami sportowymi Altenar W październiku połączyli siły, aby stworzyć wysokiej jakości widżety LivematchPro.

Radosław FirlejBusiness Development Manager w STATSCORE stwierdził również: „Współpraca STATSCORE z Polskim Związkiem Piłki Nożnej jest dobrym przykładem realizacji naszych celów w stosunku do organizacji sportowych.

„Cieszymy się, że nowi organizatorzy zawodów dostrzegają ogromne i niepowtarzalne możliwości rozwoju, jakie nasza firma oferuje turniejom sportowym jako oficjalny dostawca danych”.

Dostawca danych został uznany za jedną z 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej w 2018 roku, a także współpracuje z mediami Le Figaro i Onetem, a także z bukmacherami Ladbrokes i Eurobet.

READ  Dumny Adam Małysz pozuje z żoną Izabelą na uroczystości rodzinnej (FOTO)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *