Connect with us

technologia

Dzisiejsze Wordle #819 wskazówki, podpowiedzi i odpowiedzi na sobotę 16 września

Published

on

Dzisiejsze Wordle #819 wskazówki, podpowiedzi i odpowiedzi na sobotę 16 września

Jest weekend, ale ze smutkiem muszę donieść, że niegodziwcy naprawdę nie mają odpoczynku. Mój projekt dotyczący podłóg jest kontynuowany, na szczęście z pomocą mojego taty, który jest ode mnie lepszy w ulepszaniu domu.

Jestem pokonany! Dobrze i naprawdę wyczerpany tym długim tygodniem choroby, projektów domowych i łamigłówek słownych. Podejrzewam, że każdy tydzień, który zaczyna się od choroby żołądkowo-jelitowej, z pewnością sprawi, że zrobisz kupę.

OK, zróbmy to Wordle!


Jak rozwiązać dzisiejsze słowo

Podpowiedź: Ben Harper czekał na jednego. Sarah McLachlan była w ramionach jednego.

Podpowiedź: To słowo zaczyna się od samogłoski.

.

.

.

Sprawdź tutaj wczorajszy Wordle nr 818.


Analiza bota Wordle

Po każdym rozwiązanym słowie podchodzę do niego do strony głównej Wordle Bota żeby zobaczyć, jak wyglądała moja gra w zgadywanie.


Nie jest to najgorsza gra w zgadywanie, ale nie moja najlepsza.

Janky to słowo, którego ostatnio często używam. Po prostu to lubię. Opisuje doskonale to, co ma opisywać. Kiedy piszesz o dialogach w programie telewizyjnym, które nigdy do końca nie pasują do siebie. Kiedy grasz w grę wideo, występują w niej pewne błędy. Janky. W każdym razie mogło to być błędne przypuszczenie, w wyniku czego pozostało mi tylko 106 słów i dwa żółte pola. Nie wspaniale, nie strasznie.

Brzeg rzeki skróciłem tę liczbę do szczęśliwej liczby 13 i pozaziemski (jak te, o których mówią w Meksyku) pozostawiło mi tylko jedno możliwe rozwiązanie: Anioł dla zwycięstwa. Alleluja i Huzza!

PS: Jedna z książek w moim aktualnym przewodniku po czytaniu fantasyMiędzy dwoma pożarami Christophera Buehlmana – w naprawdę fascynujący sposób opowiada o aniołach i demonach i ukazuje fikcyjną Czarną Śmierć w średniowiecznej Francji, spowodowaną przez siły piekielne.

READ  Apple podobno planuje cięcia w produkcji iPhone'a, ale analitycy twierdzą, że ostatnia wyprzedaż akcji to „złota okazja do zakupu”.

Dzisiejszy wynik

Po raz kolejny tracę punkt za przegraną z botem (który dzisiaj w trzech przypadkach dostał Wordla) i dostaję 0 za zgadnięcie w czterech przypadkach. -1 dla ciebie, naprawdę. Buuuuh!


Dzisiejsza etymologia Wordle’a

Słowo „anioł” ma swoje korzenie w staroangielskim słowie „engel”, które wywodzi się ze starofrancuskiego słowa „angele”, a ostatecznie pochodzi od późnołacińskiego słowa „angelus”. Późnołaciński termin „Angelus” został zapożyczony od greckiego słowa „Angelos”, oznaczającego „posłaniec” lub „wysłannik”.

W kontekstach religijnych i mitologicznych anioły są często postrzegane jako posłańcy lub istoty boskie, co znajduje odzwierciedlenie w etymologii samego słowa. Anioły są często kojarzone z różnymi tradycjami religijnymi, w tym z chrześcijaństwem, islamem i judaizmem, i odgrywają ważną rolę w tych systemach wierzeń jako pośrednicy między boskością a ludźmi.

Zagraj przeciwko mnie w konkurencyjnej grze Wordle!

Rozegrałem wyczerpującą grę PvP Wordle przeciwko mojemu nemezis Wordle. Ale. Teraz powinieneś zagrać przeciwko mnie! Mogę być twoim największym wrogiem! (I oczywiście pomocny przewodnik po Wordle). Możesz również Zagraj przeciwko botowi, jeśli masz subskrypcję New York Timesa.

  • Oto zasady:
  • 1 punkt za znalezienie słowa w 3 próbach.
  • 2 punkty za zrobienie tego w 2 próbach.
  • 3 punkty za zrobienie tego na podstawie domysłu.
  • 1 punkt bo mnie uderzyłeś
  • 0 punktów za zrobienie tego w 4 próbach.
  • -1 punkt za zrobienie tego w 5 próbach.
  • -2 punkty za zrobienie tego w 6 próbach.
  • -3 punkty za przegraną.
  • -1 punkt ponieważ ze mną przegrałeś

Możesz albo na bieżąco rejestrować swoje wyniki, jeśli to lubisz, albo po prostu grać dzień po dniu, jeśli wolisz.

Możesz mnie śledzić i skontaktować się ze mną przez tematy, Świergot I Facebook. Koniecznie też zasubskrybuj mój kanał na YouTubie i śledź mnie tutaj, na tym blogu. Możesz również Zapisz się na mój newsletter Substack diabelski gdzie poruszam szeroki zakres tematów, od sztuki po politykę.

READ  Kanał Nintendo Wii Shop jest obecnie niedostępny

Podążaj za mną Świergot. Wymeldować się moja strona internetowa.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *