Connect with us

technologia

505 wyłącza niepodzielną produkcję po zamknięciu laboratorium

Published

on

© Lab Zero

Jak zapewne pamiętacie, Lab Zero Games – studio, które za tym stoi Niepodzielny i Dziewczyna z czaszką – – zwolnił pozostałą siłę roboczą W zeszłym miesiącu.

Co to oznacza dla przyszłości Indivisible? Z oświadczenia wydawcy 505 Games wynika, że ​​gra nie jest już w produkcji. Postacie gości i postaci wspierające również nie będą już dodawane do gry.

Po stronie przełącznika pojawi się kolejna aktualizacja, aby dostosować tę wersję do innych platform:

Istnieje aktualizacja dla Nintendo Switch, która została już przesłana. Doda Wyzwania Razmiego, Nowa gra + i Couch Co-Op do Nintendo Switch. Ta aktualizacja przenosi wszystkie platformy na ten sam poziom rozwoju i oferuje wszystkim obecnym i przyszłym graczom wszechstronne wrażenia z gry. Oczekuje się, że zostanie ona wydana jeszcze w tym miesiącu, począwszy od 13 października, a następnie zostanie udostępniona w innych regionach.

Firma 505 spodziewa się również, że w listopadzie u wybranych sprzedawców będzie dostępna „mała partia” północnoamerykańskich fizycznych wkładów Switch, a wkrótce pojawi się więcej informacji.

Wykonując druga połowa wrześniaGrupa byłych programistów Lab Zero założyła nowe studio kooperacyjne należące do personelu o nazwie Future Club.

Możesz przeczytać pełne wyjaśnienie z 505 Games na oficjalnej stronie i znaleźć więcej informacji o Indivisible in One FAQ. Co sądzisz o tej wiadomości? Powiedz nam poniżej.

READ  Dlaczego Apex Legends nie przywróci swojego starego systemu przepustki bojowej pomimo reakcji w sezonie 7
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *