Czesław Michniewicz grzmi po przegranej grze kluczowej! Reprezentacja Polski poniesie konsekwencje

Reprezentacja Polski do lat 21 nieoczekiwanie przegrał eliminacje do mistrzostw Europy z Serbią. zespół Czesław Michniewicz Nie potrafił zareagować na bramkę Veljko Nikolica, który zapewnił zwycięstwo swojej drużyny bramką w pierwszej połowie.

Obejrzyj wideo
Różnica między Vukovicem a Michniewiczem? Michniewicz uwielbia tę pracę

Michniewicz zapowiada zmiany. Gracze zapłacą za złą formę

Trener U-21, Czesław Michniewicz, był bardzo niezadowolony z przebiegu meczu. Trener udzielił wywiadu Piłka nożna nas łączy że musi poważnie pomyśleć o swoim składzie na następny mecz.

– To była bardzo trudna gra, ale przegraliśmy po prostym, absolutnie możliwym do uniknięcia błędzie. Niestety nie udało nam się zdobyć gola. W pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy wielu sytuacji. W drugiej były momenty, które można było zamienić w cel, ale tego nie można było zrobić. To dla nas bardzo smutny wieczór, ponieważ przegraliśmy bardzo ważny mecz. Sytuacja w tabeli jest teraz skomplikowana. Tak naprawdę nic od nas nie zależy – analizuje Michniewicz.

I dodał: – Trzeba też wziąć pod uwagę aranżację i kompozycję. Nie wszyscy gracze zagrają w następnej grze. Może powinieneś poszukać innych rozwiązań taktycznych, dla innego nastawienia? – zapytał trener reprezentacji Polski.

Porażka z Serbami oznacza, że ​​Polacy w grupie 5 tracą 4 punkty z prowadzącą Rosją (o jeden mecz mniej). Najprawdopodobniej Rosjanie, którzy w piątek pokonali Estonię 4-0, zajmą pierwsze miejsce i uzyskają bezpośredni awans na mistrzostwa Europy U21.

Co Polacy muszą zrobić, aby zabezpieczyć swój transport?

Pozostałe dwie gry najlepiej wygrać. Wystarczy remis z Bułgarią i zwycięstwo z Łotwą. Nawet dwa remisy mogą załatwić sprawę, ale wtedy trzeba się spodziewać, że Estonia zaskoczy Was w rundzie finałowej i odbierze Bułgarom punkty.

READ  Polska głosuje na „rolników” za „zieloną granicą” po atakach rządu.