Connect with us

Sport

Bahrajn ginie w walce z Polską | TRYBUNA DZIENNA

Published

on

DVB-T | Manama

The Daily Tribune – www.newsofbahrain.com

Bahrajn przegrał wczoraj 0:3 (21-25, 20-25, 21-25) z Polską w Mistrzostwach Świata w piłce siatkowej mężczyzn do lat 21 w 2021 roku, których gospodarzami są wspólnie Bułgaria i Włochy. Nationals ponieśli drugą z rzędu porażkę w grupie B w rundzie wstępnej rozgrywek.

Wcześniej w swoim pierwszym meczu przegrywali w równych setach z gospodarzami Bułgarów. Kuba i Bułgaria to pozostałe dwie drużyny w swojej grupie, które wczoraj spotkały się w drugim konkursie grupy B.

Sayed Amin Ebrahim był najlepszym strzelcem Bahrajnów w porażce z Polską. Był jedynym graczem, który zdobył 13 punktów w zakresie dwucyfrowym. Abdulla Ebrahim i Mujtaba Alshakhoori dodali po cztery punkty, a po dwa punkty każdy, w tym Hasan Alaiwi, Sayed Hashem Ali i Ismaeel Almansoori. Bahrajn zakończy dzisiaj swoją pierwszą rundę pozytywnie w ostatnim meczu grupy B przeciwko Kubie.

Mecz zaplanowany jest na godzinę 13:00 czasu Bahrajn. Bahrajni nie są już o miejsce w pierwszej ósemce i grają w niższej rundzie klasyfikacji.

W tej fazie otwarcia w rywalizacji, podzielonej na cztery pule, bierze udział w sumie 16 narodów. Po jednej rundzie z każdym, zwycięzcy puli i wicemistrzowie puli będą kontynuować polowanie na medale w dwóch nowych pulach, podczas gdy pozostałe osiem drużyn sformuje jeszcze dwie pule, aby rywalizować o podział miejsc od dziewięciu do 16.

Mecze w czterech grupach drugiej rundy odbywają się od poniedziałku do środy, a ranking puli dzieli uczestników między półfinały w ramach czterech różnych poziomów klasyfikacji w rankingu końcowym.

Tytuł, pozostałe medale i wszystkie pozostałe miejsca w rankingu finałowym zostaną ustalone w ostatnim dniu zawodów 3 października.

Bahrajn zakwalifikował się do Mistrzostw Świata U21 na podstawie światowych rankingów FIVB U21. Na ostatniej edycji Mistrzostw Świata U21, które odbyły się w Bahrajnie w 2019 roku, dotarli do ćwierćfinału.

READ  Imponujący! Niemcy pod wrażeniem Roberta Lewandowskiego. Piłka nożna "Zrobił to sam"
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *