Connect with us

Zabawa

BtoBet wesprze nowego operatora zakładów sportowych BestBet24 w Polsce | Zakłady sportowe

Published

on

BtoBet, firma bukmacherska należąca do Aspire Global, zawarła umowę umożliwiającą uruchomienie nowego zakładu bukmacherskiego dla polskiego operatora BestBet24.

W ramach umowy BtoBet zapewni BestBet24 platformę zakładów sportowych Neuron 3 do użytku przez kanały internetowe i detaliczne.

Neuron 3 zostanie uruchomiony w sieci BestBet24 liczącej ponad 80 sklepów detalicznych w całej Polsce, a także w jej ofercie internetowej i mobilnej.

„Ta znacząca transakcja jest kolejnym krokiem w naszej strategii rozwoju, zmierzającej do ekspansji na nowe rynki regulowane”, powiedział Tsachi Maimon, dyrektor generalny Aspire Global. „Po raz kolejny udowodniliśmy, że BtoBet i nasza własna oferta zakładów sportowych otwierają liczne możliwości rozwoju na rynkach regulowanych z obecnymi i nowymi klientami”.

W międzyczasie BtoBet ogłosił, że udostępni platformę zarządzania kontem gracza dla FanDuel z Flutter Entertainment, aby wesprzeć wejście operatora na rynek brazylijski dzięki codziennej ofercie Fantasy Ssports (DFS).

Umowa rozszerza istniejącą umowę między obiema stronami, a BtoBet wspiera markę Betfair firmy Flutter przy jej wprowadzeniu na rynek w Kolumbii w październiku 2020 r.

„Z niecierpliwością czekamy na bliską współpracę z BtoBet i poprzez nasze wzajemne zaangażowanie w zapewnianie lokalnym graczom unikalnego doświadczenia DFS” – powiedział Aaron Champagne, nowy dyrektor rynku Fanduel.

Maimon z Aspire Global dodał: „Umowa z FanDuel to kolejny ważny krok w kierunku budowania silnej pozycji w Stanach Zjednoczonych i Brazylii. Nasz sukces na tych rynkach będzie ważnym krokiem w kierunku osiągnięcia naszego celu, jakim jest stanie się światowym liderem w branży gier B2B.”

Transakcja ma miejsce po tym, jak firma Aspire Global odnotowała na początku tego miesiąca wzrost przychodów i zysku netto w trzecim kwartale roku podatkowego 2021 rok do roku, po odnotowaniu wzrostu we wszystkich swoich firmach.

Sprzedaż w ciągu trzech miesięcy zakończonych 30 września wyniosła 58,6 miliona dolarów.

READ  „Kevin sam w domu”. W końcu dziewczyna brata głównego bohatera to chłopiec

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *