Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Polski softball wraca do gry i rewanżuje się za porażkę na początku sezonu

Published

on

Polski softball wraca do gry i rewanżuje się za porażkę na początku sezonu

NEAPOL — Polska odrobiła jedną z dwóch porażek w tym sezonie, rewanżując się za pierwszą porażkę w tym sezonie, wygrywając w środę 3:0 WMC nad Lake Region.

Gretchyn Paradis rzuciła Rycerzom wykluczenie na całą grę (12-2). Znokautowała sześć trafień i pozwoliła na pięć trafień. Khloe O’Leary i Nicole Rioux trafiły po dublet dla Polski, a O’Leary trafił w rundę w siódmej rundzie. Polska zdobyła również dwa biegi w czwartej rundzie.

Melissa Mayo miała 10 strikeoutów i pozwoliła na trzy gole w całym meczu dla Lakers (9-3). Margo Tremblay zdobyła dwa z pięciu goli Lakers.

Lake Region, obecnie trzeci w klasyfikacji punktowej klasy B South Heal, pokonał Polskę 7-1 26 kwietnia. Rycerze, zajmujący czwarte miejsce w B South, wygrali dziewięć kolejnych meczów, po czym przegrali 4:1 z liderem regionu, Yorkiem Montagiem.

OAK HILL 9, LIZBONA 7: The Raiders (9-6) otworzyli mecz w piątej rundzie z sześcioma runami, aby zapewnić rywalowi zwycięstwo nad Greyhounds (3-10) w Walii.

Ava Rivet miała jeden i trzy RBI dla Oak Hill. Kelsey Young trafił w dwa single i miał jeden bieg. Aubrey McElhaney miał potrójną i RBI, a Carlee Austin podwoił się i miał bieg. Saryn Blais również miała RBI.

Ellie Burkhardt z Lizbony miała dublet i dwa RBI, podczas gdy Abrianna Bright miała dublet i RBI, Maria Levesque miała dwa single i RBI, a Ava Kottman miała bieg.

STARY SAD PLAŻA 15, ŚW. DOMINIKA 5: Maddy Dow miał trzy trafienia i dwa RBI, Tessa Ferguson dodała dwa trafienia i dwa RBI, a Seagulls (3-12) wyprzedzili Saints (7-7) w meczu sześciu inningów na Old Orchard Beach.

Summer St. Louis utrzymał St. Dom’s trzema trafieniami. Miała też dwa trafienia i RBI.

Emily Andrews i Sophia Francoise trafiły na singiel RBI dla St. Dom’s.

READ  Olimpiada Szachowa: Hinduski mimo porażki z Polską zbliżają się do pierwszego w historii medalu | wiadomości szachowe

BASEBALL
OAK HILL 3, LIZBONA 0: Kyle Delano pomagał z kopca i talerza, gdy Raiders (12-2) pokonali Greyhounds (9-4) w Walii.

Delano rozbił pierwsze sześć inningów, ograniczając Lizbonę do trzech trafień, wybijając 11 pałkarzy. Jordan Castonguay zakończył zwycięstwo bezbramkowym siódmym miejscem i obroną.

Delano, Ethan Vattaso i Landen Denis strzelili po dwa gole dla Oak Hill. Delano przejechał jeden bieg i strzelił jednego gola, Denis stuknął w dwóch przejazdach, a Vattaso zdobył dwa gole.

Jimmy Fitzsimmons prowadził Lizbonę dwoma bramkami. Cody Osmond rozłożył osiem i pozwolił na sześć trafień w sześciu rundach na kopcu.

POLSKA 2, REGION JEZIORA 0: Junior Adam Gwarjanski wygrał pojedynek miotaczy w wygranym przez Knights (6-8) meczu z Lakers (1-13) w Neapolu.

Gwarjanski pozwolił tylko na trzy trafienia i miał 10 strikeoutów w 6 2/3 rund. Regan Cohen znokautował jedynego pałkarza, z jakim miał do czynienia, aby zakończyć grę i obronić.

Miotacz Lake Region, Jacob Chadbourne, pokonał dystans, zdobywając 12 bramek i tracąc sześć.

Regan Cohen i Aiden MacFawn zaliczyli 1-2 i pojechali po jednym biegu dla Polski. Gene Grant i Sam Paladino wnieśli po dwa single.

Brock Gibbons zdobył dwa single dla Lakers.

FREEPORT 12, SZARY-NOWOŚĆ GLOUCESTER 6: Ben Bolduc trafił podwójne i pojedyncze i miał trzy biegi, aby pomóc Falcons (8-6) pokonać Patriotów (2-13) w Gray.

Gus Hollen miał trzy single i dwa RBI dla Freeport, podczas gdy William Maneikis miał dwa single i przyniósł do domu dwa przejazdy. Zane Aguiar i Harry Walker również mieli dwa RBI.

Ian Libby zaliczył cztery biegi dla Gray-New Gloucester, w tym home run i jeden. Jake Maschino wniósł singiel i dublet, a Kaiden Chase trafił na dwa single.

Św. DOM’S 11, STARY SAD PLAŻA 0: Miotacz Saints (10-4) Tim Ouellette odepchnął Mewy (2-13) na Old Orchard Beach.

READ  Wotum nieufności dla Jarosława Kaczyńskiego. Burzliwa debata. Sejm głosował

Ouellette trafił sześć w pięciu rundach, aby zapewnić sobie zwycięstwo.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Jeśli podałeś adres e-mail swojego konta, wyślemy Ci wiadomość e-mail z kodem resetowania.

” poprzedni

Następny ”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *