Connect with us

Gospodarka

Asia Tech x Singapore, flagowe wydarzenie technologiczne w regionie, zgromadzi ponad 17 000 światowych liderów i decydentów, aby kształtować integracyjną globalną cyfrową przyszłość. Indie – angielski APAC – angielski

Published

on

3około Wydanie ATxSG obejmuje takie tematy, jak generatywna sztuczna inteligencja, Web 3.0 i cyfrowy zrównoważony rozwój.

SINGAPUR, 25 maja 2023 r /PRNewswire/ — hostowane w SingapurAsia Tech x Singapur (ATxSG), flagowe wydarzenie technologiczne w regionie, zgromadzi ponad 17 000 globalnych menedżerów i decydentów branżowych z globalnego ekosystemu technologicznego. Trzecia edycja ATxSG odbywa się od 6 do 9 czerwca i skupia się na możliwościach i wyzwaniach w dziedzinie cyfrowej, a także na krytycznych interfejsach między technologią, biznesem i społeczeństwem.

ATxSG zajmuje pierwsze miejsce na ekskluzywnej stronie tylko dla zaproszonych ATxSummit (6-7 czerwca) w Capella Singapore i jest błogosławiony przez Singapuru wicepremier i minister finansów p Lawrence’a Wonga, jako gość honorowy z wybitną obsadą ponad 50 prelegentów i 2000 gości na całym świecie.

„Ta dynamiczna transformacja cyfrowa, zakłócona przez nowe technologie, takie jak generatywna sztuczna inteligencja, web 3.0 i zrównoważony rozwój cyfrowy, będzie nadal zmieniać sposób, w jaki żyjemy, pracujemy i bawimy się”. Azja pozostaje obszarem wzrostu pomimo globalnej niepewności gospodarczej, musimy znaleźć świadomą równowagę między krytycznymi skrzyżowaniami technologii, biznesu i społeczeństwa, aby zapewnić, że technologia jest wykorzystywana w godny zaufania i zrównoważony sposób. Czekamy na gości światowych liderów, liderów branży i innowatorów, aby omówić niektóre z najbardziej palących dzisiejszych problemów Singapur,” zwany Pan Kiren KumarZastępca Dyrektora Generalnego, Singapuru Urząd Rozwoju Mediów Infocomm.

Konferencje ATxAI i SG Women in Tech (7 czerwca)

Przyszłość technologii sztucznej inteligencji, zaufanie do sztucznej inteligencji oraz sposób, w jaki sztuczna inteligencja może być wykorzystywana z korzyścią dla społeczeństwa, zostaną omówione podczas tej konferencji Kobieta Józefina Teo, Singapuru Minister Komunikacji i Informacji, jako gość honorowy.

ATxEnterprise (7-9 czerwca)

ATxEnterpriseOrganizowane przez Informa Tech targi obejmują cztery hale z ponad 600 wystawcami z 94 krajów na Singapore EXPO. Goście z rządu, biznesu i przemysłu wysłuchają także ponad 300 prelegentów podczas 11 tytułów konferencji.

ATxEnterprise obejmuje BroadcastAsia, CommunicAsia, SatelliteAsia (we współpracy z Euroconsult) i TechXLR8Asia kierowane przez strategicznych partnerów NUS i Invest in Kanada.

Singapuru Starszy minister stanu, Ministerstwo Komunikacji i Informacji oraz Ministerstwo Zdrowia, DR Janil Putucheary, wygłosi przemówienie otwierające konferencję. Ta edycja zawiera ponad 40 pawilonów grupowych, w tym Kanada, Chiny, Francja, Izrael, Hiszpania, Korea Południowa, Polskai my.

„Cieszymy się, że możemy gościć ATxSG we współpracy z IMDA. Dzięki silnemu składowi prelegentów i jeszcze większej liczbie wystawców niż w poprzednich edycjach, nie możemy się doczekać ponownego spotkania globalnych społeczności technologicznych”. Singapur wspierać partnerstwa, odkrywać innowacyjne rozwiązania i nawiązywać nowe połączenia dzięki możliwościom nawiązywania kontaktów B2B i wzniosłym osobistym doświadczeniom dla wszystkich uczestników. „Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie kontaktów między międzynarodowymi sprzedawcami a regionalnymi nabywcami z Azji dzięki naszym możliwościom kojarzenia” – powiedział Pan Toma CutellaWiceprezes Global Festivals, Informa Tech.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić: asiatechxsg.com.

W przypadku zapytań mediów:
E-mail: [email protected]

Strategie Hill+Knowlton
E-mail: [email protected]

Załącznik

ŹRÓDŁO Infocomm Media Development Authority of Singapore i Informa Tech

READ  S7 traci aktora. GDDKiA odstępuje od umowy. Na pociąg ekspresowy kierowcy dłużej czekają
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *