Connect with us

technologia

Podsumowanie Mistrzostw Świata U20 kobiet w stylu dowolnym w 2022 roku

Published

on

Mistrzostwa Świata U20 świętują swoją wesołą drogę w Sofii w Bułgarii, gdzie kobieca drużyna freestyle strzela i zajmuje środkową część imprezy. Amerykanie będą starali się poprawić bardzo dobre czwarte miejsce w drużynie U-17 na początku tego lata i spróbują dorównać oszałamiającym wyżynom zeszłorocznej drużyny, która zdobyła tytuły.

15-21 Sierpień trwa wczoraj o 13:45 UTC

Mistrzostwa Świata U20 2022

Czytaj dalej, aby zobaczyć codzienne podsumowanie wszystkich najważniejszych wydarzeń na Ameets Arena i sprawdź drabinki, wyniki i nie tylko w Flo Arena.

Aby zobaczyć listę wszystkich wyników w Ameryce, przewiń na dół artykułu.

Dzień 3 Sesja 1

Szybkie i brudne podsumowanie dnia 3

50: Audrey Jimenez, 3-0, będzie walczyć o złoto

55: Adriana Dorado Marin, 0-1, wyeliminowany

59: SaVannah Cosme, 0-1, wyeliminowany

68: Destiny Rodriguez, 0-1, wyeliminowany

76: Tristan Kelly, 1-1, będzie rywalizował o brąz

przednia sprawa

Pięć kobiet zajmie matę trzeciego dnia tej tygodniowej bonanzy zapaśniczej, reprezentując czerwień, biel i błękit. Niestety, te wczesne okrążenia nie zapowiadały tak obiecującego startu, jakiego życzyłby sobie Team America. Tylko jedna zapaśniczka, Audrey Jimenez, dotarła do półfinału.

Destiny Rodriguez zderzyła się z 150-funtową włoską piłą tarczową w swojej pierwszej walce. Turniej Rodriguez został przerwany, gdy jej przeciwniczka w pierwszej rundzie przegrała ćwierćfinałową walkę z Kirgistanem. Jednak młoda kobieta z Oregonu ma przed sobą znacznie więcej udanych turniejów.

Pozostałe trzy ciężary, które nie dotarły do ​​półfinałów, wciąż mają nadzieję, że zostaną wciągnięte do repasaży. Pobita w 55 kg została Adriana Dorado Marin z Węgier, która, jak wszyscy mamy nadzieję, spowoduje zamieszanie w jej kolejnej walce z faworytami turnieju, Japonią.

Savannah Cosme przegrała frustrujący mecz 1:1 z Turcją w wadze 59 kg, gdzie oba punkty wypadły na zegarze aktywności. Jednak Cosme ma przed sobą świetlaną przyszłość, a Coloradan bez wątpienia wyciągnie wnioski z tego doświadczenia i zastosuje wnioski wyciągnięte w jej kolejnych zawodach. Niestety, jej turecki przeciwnik ma również japońskiego przeciwnika, którego musi zdenerwować, aby utrzymać przy życiu nadzieje na medal Cosme.

READ  YouTube TV to teraz YT TV na Androida, Google TV Icon Tweak

Tristan Kelly pokonała swojego rywala z Brazylii z Pan Am w swoim pierwszym konkursie, wygrywając 9-0 i osiągając 76 kg ćwierćfinał. Tam zmierzyła się z japońskim zapaśnikiem i chociaż Kelly ciężko walczyła i utrzymała prowadzenie w pewnym momencie w drugiej tercji, jej przeciwniczka w końcu odwróciła tabele i wygrała przez pinfall, jak to często robią tytani wrestlingu kobiet. Kelly ma bardzo duże szanse na awans do repasażów (ponieważ, jak podkreślamy, Japonia jest bardzo dobra w damskich zapasach).

Co prowadzi nas do Audrey Jimenez, kieszonkowego Herkulesa z Sunnyside w Arizonie. Jimenez bez wątpienia chce odbić się od swojego rozczarowującego wyniku na Mistrzostwach Świata U17 w 2022 roku z wagą 49 kg, w których wyszła na całość i przegrała w pierwszej rundzie z ewentualną brązową medalistką po swojej stronie drabinki. Oczywiście oznacza to, że Audrey ma 17 lat lub mniej i tak naprawdę nie skończy 17 lat do grudnia.

A Jimenez osiągnęła już swój cel pobicia swojego wyniku w U17. Teraz w najlżejszej kategorii wagowej U20, 50 kg, Audrey wygrała swój mecz w pierwszej rundzie w przekonujący sposób. Pokonała swojego rywala z Azerbejdżanu 13-2 i dotarła do ćwierćfinału. Tam poznała Gabija Dilyte z Litwy. Jimenez upewnił się, że przeciwnikowi nie będzie radości (gra słów zamierzona), zdobywając punkt zegara aktywności w pierwszej trzeciej, sprowadzając ją w drugiej, a następnie dusząc ją w tornadzie losu, by wygrać 11-0 .

Sprawdź najważniejsze momenty gry:

Jimenez teraz spotyka Walczaka z Polski w półfinale. Po drugiej stronie wspornika są Japonia i Indie.

Dalej są półfinały, jutro druga połowa drużyny kądzieli uderza w maty i pierwsza połowa walki o medale!

Dzień 3 Sesja 2

Zacznijmy od dobrych wiadomości: Audrey Jimenez przypięła swojego polskiego rywala i jutro będzie walczyła o złoto U20 w Sofii w Bułgarii!

To był jak dotąd najbardziej dramatyczny mecz Jimeneza. Audrey straciła cztery punkty na początku pierwszej rundy, po czym zdobyła samotne trafienie, wygrywając przepychanie decydującym krokiem, a następnie przyszpilając przeciwnika do upadku. Jimenez (zgadłeś) będzie walczył z Japonią w finale 50kg.

READ  Matka Geddy'ego Lee zidentyfikowana na zdjęciu z Holokaustu

Sprawdź wyjątkowe atrakcje:

zero

Kolejna dobra wiadomość: Tristan Kelly został wciągnięty na repasaże, gdy Japonia wygrała swój finał w wadze 76 kg. Jutro będzie walczyć o brąz z Polską.

W mniej niż dobrych wiadomościach (powiedziałbym nawet, że wiadomości śmierdzą), turnieje Dorado Marin i Cosme zakończyły się, gdy japońscy zapaśnicy pokonali kobiety, które pokonały Amerykanki zarówno w wadze 55, jak i 59 kg. Jeśli uważałeś, wiesz, że Japonia umieściła wszystkich pięciu zapaśników w finale. Cholernie.

Ale jutro jest kolejny dzień i kolejne pięć Amerykanek rozpocznie swoją drogę do chwały, a Team USA będzie walczył o dwa medale, jeden złoty, drugi brązowy. Dopóki!

Dzień 4 Sesja 1

przednia sprawa

Amerykanie nieco lepiej rozpoczęli drugi dzień kobiecego freestyle w Sofii w Bułgarii. Wszystkich pięciu zapaśników, którzy rozpoczęli swój turniej, zrobiło to, wygrywając swoją pierwszą walkę.

Żyj teraz · 15-21 sierpnia, 8:00 UTC

Mistrzostwa Świata U20 2022

Nie tylko Katie Gomez, Sofia Macaluso, Adaugo Nwachukwu, Reese Laramenday i Amit Alor wygrali rundę 16 meczów, ale wszyscy zakończyli mecz wcześnie dzięki technologii lub pinfall.

Gomez pokonała swojego 50-kilogramowego tureckiego przeciwnika 10-0, zdobywając trzy obalenia i dwie tury. Larramendy użyła różnych ataków, aby obić swojego 65-kilogramowego polskiego przeciwnika na 12-2.

Macaluso i Nwachukwu odnieśli duże strzały w górną część ciała i odnieśli sukces, zdobywając odpowiednio 57 kg przeciwko Indiom i 62 kg Francji. Elor dołączył do partii pinów z wagą 72 kg po strzeleniu do 9-0 w meczu z Tunezją.

W ćwierćfinale Gomez prowadził z Kazachstanem 2:1, zanim został przygwożdżony do maty przez niedźwiedzia. Potrzebuje Kazachstanu, aby wygrać kolejny mecz, aby mieć szansę na brąz.

Larramenday zmierzył się z Japonią i przegrał walkę 10-0, ale jest wyjątkowo duża szansa, że ​​Reese będzie jutro na repasażach.

Anaugo „No Fear” Nwachukwu bezlitośnie zaatakowała swojego indyjskiego przeciwnika techniką od stóp do głów, ale przegrała rozdzierający serce mecz 5-5 według kryteriów.

READ  Zintegrowana ochrona przed wirusami inwestuje w amerykańską młodzież i sztukę

Ale w dziale dobrych wiadomości Macaluso po raz kolejny zachwyciła tłum dużą szpilką, uderzając w plecy swojego włoskiego przeciwnika, mistrza świata U20 2021, naleśnikami na jesień.

A elitarny Amit Elor kontynuował swój dominujący styl, pokonując Węgry ze względną łatwością.

W kolejnej sesji zobaczymy dwóch Amerykanów walczących o miejsce w finale i dwóch kolejnych walczących o medale!

Wyniki mecz po meczu drużyny USA

50 1/16: Audrey Jimenez (USA) VSU1 Gultakin Shirinova (Azerbejdżan), 13-2 5:08

50. Ćwierćfinały: Audrey Jimenez (USA) VSU Gabija Dilyte (Litwa), 11:0, 3:57

50 półfinałów: Audrey Jimenez (USA) VFA Natalia Walczak (Polska), 4-2 2:49

53 1/16: Katie Gomez (USA) VSU Emine Cakmak (Turcja), 10-0, 3:43

53 ćwierćfinały: Altyn Shagayeva (Kazachstan) VFA Katie Gomez (USA), 5:2 4:41

55 ćwierćfinałów: Roza Szenttamasi (Węgry) VSU1 Adriana Dorado marin (USA), 12-2 4:03

57. runda 16: Sofia Macaluso (USA) VFA Sito Sito (Indie), 6:4, 5:53

57 Ćwierćfinały: Sofia Macaluso (USA) VFA Aurora Russo (Włochy), 8-4 2:11

59. Ćwierćfinały: Ebru Dagbasi (Turcja) VPO1 Savannah Cosme (USA), 1-1

62. 1/8 finału: Anaugo Nwachukwu (USA) VFA Iris Thiebaux (Francja), 8:0 1:56

62 ćwierćfinały: Sonam Sonam (Indie) VPO1 Adaugo Nwachukwu (USA), 5-5

65 1/8 finału: Reese Larramendy (USA) VSU1 Zofia Połowczyk (Polska), 12-2 5:15

65. Ćwierćfinały: Mahiro Yoshitake (Japonia) VSU Reese Larramendy (USA), 10-0, 2:05

68 1/8 finału: Laura Godino (Włochy) VSU1 Destiny Rodriguez (USA), 12-1 3:22

72 Runda 16: Amit Elor (USA) VFA Zaineb Sghaier (Tunezja), 9-0, 1:35

72. Ćwierćfinały: Amit Elor (USA) VSU Zsofia Virag (Węgry), 10:0, 1:45

76. 1/8 finału: Tristan Kelly (USA) VPO Ana Dos Santos (Brazylia), 9-0

76 Ćwierćfinały: Ayano Moro (Japonia) VFA Tristan Kelly (USA), 6-3 4:27

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.