Connect with us

Sport

Debiuty trenerskie to pierwszy tydzień licealnej piłki nożnej | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Debiuty trenerskie to pierwszy tydzień licealnej piłki nożnej |  Wiadomości, sport, praca

Podwórkowe rywalizacje, pojedynki biegowe i debiuty trenerskie to początek sezonu piłkarskiego szkół średnich 2022, który rozpoczyna się dziś wieczorem listą ośmiu meczów z udziałem lokalnych szkół.

Najważniejszym wydarzeniem dzisiejszego wieczoru jest 48. z rzędu spotkanie Nilesa z Howlandem. Obie szkoły spotykają się co roku od 1975 roku, a Czerwone Smoki prowadzą serię 25-22.

Howland wygrał każdy z dwóch ostatnich pojedynków sześcioma punktami. W 2020 roku Czerwone Smoki i Tygrysy rozegrały ostatni tydzień sezonu, a Howland wygrał 42-36. W zeszłym roku dwa gole z gry Ashleigh Macias dały jedynego gola w wygranym 6:0 meczu.

W 51. spotkaniu pomiędzy Springfield i South Range stawką jest najdłuższa passa wygranych w regionie w sezonie regularnym. Najeźdźcy prowadzą serię 29-19-2.

Kiedy Springfield i South Range spotkały się na otwarciu sezonu rok temu, Springfield miało najdłuższą passę wygranych w sezonie regularnym – 21 meczów. South Range zakończył serię wygraną 41-21.

Tym razem to Najeźdźcy wchodzą do gry z najdłuższą obecnie passą zwycięstw w sezonie zasadniczym. South Range ostatni raz przegrało mecz w sezonie zasadniczym 4 października 2019 r., porażkę 35-34 w dogrywce na Niles. Od tego czasu Raiders odnieśli 20 zwycięstw z rzędu.

Ursuline i Brookfield spotykają się po raz szósty, ale minęło 79 lat, odkąd obie szkoły zmierzyły się ze sobą. W 1943 roku Irlandczycy pokonali Warriors 26-6. Ursuline i Brookfield po raz pierwszy spotkali się w 1932 roku, kiedy Brookfield uciekł w wygranym 25:0 meczu na Idora Park.

Seth Antram zadebiutuje dziś wieczorem jako menedżer Youngstown Chaney, kiedy The Cowboys odwiedzą Polskę.

Łącznie osiem szkół w regionie przyjmie w tym roku nowych trenerów, ale tylko jedna z tych szkół będzie prowadzona przez dyrektora pierwszego roku. Tim Cooper zadebiutuje jako główny trener w piątek, kiedy jego West Branch Warriors będzie gospodarzem Canfielda.

READ  Jackson zajmuje 6. miejsce na 500; Mantia wygrywa 1500 na mistrzostwach świata

Zeszłej zimy Cooper zastąpił Kena Harrisa, który zrezygnował po trzech sezonach. Harris jest teraz w zespole jako asystent.

W pojedynku Warriors-Cardinals wystąpi dwóch najlepszych rozgrywających w stanie. Atak West Branch jest prowadzony przez Seniora Dru DeShieldsa, który w zeszłym roku rzucił na 3361 jardów i 40 przyłożeń, pędząc jednocześnie na 1126 jardów i 15 przyłożeń.

Canfield jest zarządzany przez Broca Lowry’ego, który jest związany z Indiana University. Jako junior Lowry rzucił na 1921 jardów i 17 przyłożeń. Dodał 871 jardów i 13 niszczycieli czołgów na ziemi.

Podczas gdy znaczna większość gier weekendowych zawiera pojedynki na wszystkich polach, Austintown Fitch dołożył wszelkich starań, aby znaleźć swojego przeciwnika w pierwszym tygodniu. Przeciwnicy Sokoła – Sokoły z Podnóża – przejadą 2143 mile z Henderson w stanie Nevada do doliny Mahoning, aby zmierzyć się z Fitch.

Foothill osiągnęło w zeszłym roku wynik 5:3, dwukrotnie przegrywając z najlepszym zespołem z Nevandy, Bishopem Gormanem. Szkoła ma zapisów 1505 uczniów, co odpowiada szkole Division I w Ohio. W zeszłorocznym składzie znalazło się 36 seniorów.

Według MaxPreps Foothill to 12. drużyna rozpoczynająca sezon w Nevadzie.

Mineral Ridge zamierza zagrać w Pymatuning Valley, ale światła nadal będą świecić na EZ Whittaker Field, gdzie Boardman i kardynał Youngstown Mooney będą gośćmi. Drugi rok z rzędu Mooney wykorzystuje obiekty Mineral Ridge do swoich domowych gier.

Warren John F. Kennedy awansował do play-offów przez siedem lat z rzędu, co jest najdłuższą passą playoffów ze wszystkich szkół w okolicy. Dążenie Orłów do ósmego z rzędu występu w play-off – i trzeciego z rzędu tytułu regionalnego – zaczyna się w piątek od mistrza.

Tydzień otwarcia kończy się zaledwie jednym sobotnim meczem z udziałem lokalnej drużyny, podczas gdy Mathews jedzie do Steubenville, aby zmierzyć się z Catholic Central. Rok temu Mustangi pokonali Crusaders 6-0.

READ  Belgijski kulomiot Boumkwo przebiegł 100 m przez płotki, aby uratować drużynę przed dyskwalifikacją

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *