Connect with us

technologia

Wyłącznie: premiera Forza Motorsport 10 października

Published

on

Wyłącznie: premiera Forza Motorsport 10 października

Najciekawsze historie

  • Źródła zbliżone do eXputer potwierdziły, że Forza Motorsport – ósmy tytuł z serii Forza Motorsport i wznowienie serii – zadebiutuje 10 października.
  • Gra została oficjalnie zapowiedziana w 2020 roku i pierwszego dnia będzie dostępna w ramach Xbox Game Pass na Xbox Series X|S oraz PC.

Najnowszy Forza Motorsport przez Turn 10 Studios, które zostało ogłoszone w 2020 roku, ma teraz datę premiery, źródła potwierdziły wyłącznie eXputer. The ósmy wpis główny w uznanej przez krytyków serii Forza zostanie wydany w dniu 10 października 2023 r. Potwierdzono już, że więcej informacji o tym ponownym uruchomieniu zostanie ujawnionych podczas nadchodzącego Xbox Showcase i możliwe, że data premiery zostanie również oficjalnie ogłoszona podczas wydarzenia.

Tytuł był rozwijany od dłuższego czasu, biorąc pod uwagę, że minęły trzy lata od jego pierwszego wydania Prezentacja Xbox 2020. Od tego czasu wokół nadchodzącego symulatora wyścigów narosło wiele szumu, ponieważ nadal ma on wielką wagę jako kolejny lider w najbardziej udanej serii gier wideo na konsolę Xbox. To powiedziawszy, Forza z pewnością rzadko zawodziła swoją najnowocześniejszą ofertą.

Zwracając się do publiczności podczas Xbox i Bethesda Developer Direct Na początku tego roku dyrektor kreatywny studia Turn 10, Chris Esaki, stwierdził, że Forza Motorsport 2023 „Zespół ciężko pracował, aby zapewnić wam nową generację Forza Motorsport. Zbudowany od podstaw, aby wykorzystać możliwości konsol Xbox Series, a tym samym oddaje sprawiedliwość nowo powstałemu formatowi. Ponadto powiedzieli:

[Forza Motorsport] jest technicznie najbardziej zaawansowaną grą wyścigową, jaką kiedykolwiek stworzono”.

Chociaż nie ma jeszcze konkretnej daty premiery Forza Motorsport, Twórcy wydali aktualizację w kwietniu że najnowsza część serii jest obecnie w trakcie prac i nadal jest na dobrej drodze do 2023 r.

Ponieważ koncentrujemy się na dopracowaniu i przygotowaniu gry Forza Motorsport do premiery jeszcze w tym roku, wciąż czekamy na wasze prośby o funkcje i ścieżki, abyśmy mogli pamiętać o tym, czego najbardziej pragniecie w przyszłości”.

Forza Motorsport będzie dostępna wyłącznie w Xbox Series

Dzięki! Podziel się z nami swoją opinią. ⚡

Jak moglibyśmy ulepszyć ten wpis? Proszę, pomóż nam. ✍