Connect with us

technologia

Sonda: Czy zamówiłeś nowe słuchawki Apple AirPods Max za 549 USD?

Published

on

AirPods maks są wreszcie tutaj i można go teraz zamówić. Nowe słuchawki nauszne Apple zostały ogłoszone w tym tygodniu z dźwiękiem przestrzennym, aktywną redukcją szumów i wieloma innymi funkcjami. Teraz chcemy wiedzieć, czy zamówiłeś już AirPods Max, czy nadal rozważasz ich zakup.

Podczas gdy Apple twierdzi, że AirPods Max będzie w sklepach w przyszłym tygodniu, Dostawy są znacznie ograniczoneSzacowany czas dostawy w serwisie Apple dla każdego modelu to do 14 tygodni.

Produkt był wyczekiwany z niecierpliwością, gdy w 2018 roku zaczęły pojawiać się plotki, że Apple opracowuje nowe, autorskie słuchawki. Chociaż w tym roku mieliśmy jeszcze więcej dowodów na to, że Apple przygotowuje się do wprowadzenia nowych słuchawek, plotki o planie premiery zaprzeczały niektórym raportom, a niektóre doniesienia wskazywały na premierę na początku 2021 roku.

Apple zaskoczyło nas, wprowadzając AirPods Max na Boże Narodzenie, przynajmniej w teorii, ponieważ prawdopodobnie nie dostaniesz ich w 2020 roku ze względu na ograniczoną podaż. Podczas gdy większość plotek dotyczących AirPods Max okazała się prawdziwa, Apple podobno musiał ograniczyć niektóre oczekiwane funkcje podczas procesu rozwoju – takie jak automatyczne wykrywanie lewej i prawej strony oraz wymienny pałąk.

Cena była również wyższa niż oczekiwano, ponieważ plotki przewidywały sportowy model słuchawek Apple, który będzie kosztował 349 USD, ale firma wprowadziła tylko model AirPods Max, który kosztował 549 USD. Mimo to popyt na nowe AirPods Max wydaje się być duży – lub Apple wyprodukował w tym roku niezwykle ograniczoną liczbę jednostek, co skutkuje ograniczeniami dostępności.

Przeczytaj więcej o AirPods Max na 9to5Mac:

Zamówiłeś lub chcesz kupić AirPods Max? Jeśli nie, z jakiego powodu? Daj nam znać w ankiecie poniżej i odpowiedz na komentarze!


Aby uzyskać więcej wiadomości Apple, sprawdź 9to5Mac na YouTube:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *