Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Huawei Watch GT 2 Pro – pełna recenzja

Published

on

Huawei szybko staje się jednym z nowych głównych graczy w świecie technologii dzięki stylowym i bardziej innowacyjnym urządzeniom. Katalog Huawei obejmuje różne smartwatche na różnych poziomach, od śledzenia średniej kondycji i kondycji zdrowotnej po zaawansowane technologie. Zegarek GT 2 Pro (Huawei) to najdoskonalszy i najbardziej elegancko wyglądający smartwatch wykonany z tytanu. Przeczytajmy pełną recenzję zegarka Huawei GT 2 Pro.

Huawei Watch GT 2 Pro – opis:

Zegarek Huawei GT 2 Pro jest wyjątkowo lekki i składa się z mocnego korpusu wykonanego ze stali nierdzewnej. Smartwatch powstaje z całą żywotnością baterii, a Ty go uruchamiasz przez 1,5 dnia, co oszczędza czas na ładowanie. Huawei Watch GT 2 Pro inspiruje również do zachowania zdrowia i kondycji, i działa na urządzeniach z systemem iOS (OS) i Android.

Pokazuje powiadomienia z telefonu komórkowego, a jeśli posiadasz Androida, umożliwia odbieranie połączeń z nadgarstka. Istnieje wiele czujników monitorujących stan zdrowia kroków, tętna, snu i treningów. Huawei to monitor zdrowia kładący nacisk na śledzenie snu, GPS i obsługę ponad 90 dyscyplin sportowych. Istnieje ponad 200 twarzy, które możesz zainstalować za pomocą aplikacji Huawei Health.

Huawei Watch GT 2 Pro powstaje w stylowym czarnym plastikowym pudełku. W zestawie znajduje się również stylowy stojak na zegarek z białym kablem USB, złączem USB Type-C (prąd wejściowy 2A/5V), instrukcją obsługi oraz kartą gwarancyjną i działa na podobnym chipie Kirin A1.

Plusy:

  • Dostępnych jest wiele opcji monitorowania sportu, w tym możliwości jazdy w golfie, triathlonu i śledzenia jazdy na nartach.
  • Huawei Watch GT 2 Pro jest wyposażony w tytan, który jest bardzo lekki i sztywniejszy.
  • Zegarek GT 2 Pro jest dostępny w dwóch wersjach: klasycznej wersji z brązowym skórzanym paskiem i Sport (z czarną gumką).

Cons:

  • Nie ma obsługi muzyki innych firm i nie można jej obsługiwać na urządzeniu z systemem iOS.
  • Żywotność baterii wymaga więcej ostrzeżeń, a system powiadomień wymaga dodatkowego wysiłku.
  • Możesz odpowiadać na alerty, powiadomienia, uzyskiwać dostęp do Apple/Google Pay oraz korzystać z Siri i Asystenta Google.

Ostatnie słowa:

Dla osób, które potrzebują inteligentnego zegarka sportowego, który monitoruje wszystkie sesje, jakich mogą sobie życzyć, z doskonałymi wynikami i bezwzględną żywotnością baterii, ten zegarek Huawei GT 2 Pro jest najlepszą opcją. HUAWEI Watch GT 2 Pro jest jednym z najdoskonalszych smartwatchów pod względem wydajności, wyglądu i doskonałej żywotności baterii.

READ  Szczecinek. Bójka podczas protestu kobiet. Kuria nie „podpisuje się” pod działaniami kapłana
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *