Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Huawei Watch GT 2 uczciwy przegląd

Published

on

Huawei Technologies Corporation Limited to jedna z najlepszych chińskich międzynarodowych firm technologicznych, słynąca z sieci bezprzewodowej, telefonów komórkowych, zegarków i wielu innych. Huawei niedawno wprowadził na rynek najnowszy zegarek GT w zeszłym roku i jest wyposażony w najnowszy model o nazwie Watch GT 2. Huawei Watch GT 2 to najlepszy smartwatch, który jest teraz znany wśród młodych ludzi. Tutaj otrzymasz pełną i uczciwą recenzję Huawei Watch GT po drugie.

Huawei Watch GT 2 – opis:

Huawei ma atrakcyjny, elegancki wygląd i wytrzymałą baterię. Huawei pokonuje słynną markę po wprowadzeniu na rynek Huawei Watch GT 2. Zawiera dwa główne przyciski po obu stronach, przy czym górny przycisk zapewnia natychmiastowy dostęp do głównego menu, a dolny przycisk jest programowalny, dzięki czemu można go łatwo ustawić tak, aby odpowiadał tracker aktywności jednym kliknięciem.

Zegarek Huawei GT 2 jest wodoodporny; dlatego możesz go również nosić pod wodą. Zegarek Huawei GT 2 może być wymieniany przez użytkownika i możesz wybrać dowolny pasek o średnicy 22 mm. Obsługuje również Bluetooth 5.1 i lokalizator GPS, do których można uzyskać dostęp do monitorowania aktywności na świeżym powietrzu. Zegarek Huawei GT 2 zawiera GPS do monitorowania prędkości i odległości.

Zegarek GT 2 jest od niedawna dostępny w dwóch wariantach tarczy, takich jak 42 mm i 46 mm. Ekran AMOLED zegarka zapewnia bezproblemowe oglądanie. Huawei Watch GT 2 to znakomicie wyglądająca opaska lub smartwatch, który oferuje doskonałą żywotność baterii. W celu dostosowania Huawei umożliwia aplikantom przejście na przyjazną aplikację dla inteligentnych zegarków.

Plusy:

  • Zegarek GT2 składa się z 13 kursów biegowych, wielu trybów biegania i chodzenia i może monitorować takie aktywności, jak wędrówki piesze, jazda na rowerze, wspinaczka, biegi przełajowe, wioślarstwo, eliptyczne i pływanie.
  • Żywotność baterii zegarka Huawei GT 2 jest doskonała i można jej używać przez 5 do 7 dni.
  • Zawiera funkcję monitorowania tętna i obejmuje dedykowane opcje GLONASS i dobre opcje GPS.

Cons:

  • Obejmuje różne aspekty, ale system operacyjny je ogranicza.
  • Tryb wibracji jest delikatny i czasami alarmy są pomijane.
  • Bez Wi-Fi, bez głośnika i bez obsługi mikrofonu.

Ostateczny werdykt:

Zegarek Huawei GT 2 to ekskluzywne połączenie stylu i funkcjonalności, które dzięki swoim wyjątkowym aspektom wyprzedza czas. Jeśli szukasz najlepszego smartwatcha do standardowego monitorowania kondycji i powiadomień i nie chcesz go ładować co drugi dzień, Huawei Watch GT 2 stanowi dla siebie bardzo solidną opcję.

READ  UE przegrywa w sądzie z Węgrami i Polską w sporach podatkowych
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *