Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Kompletny przegląd Huawei Band 4 – opis, zalety i wady

Published

on

Huawei Band 4 to najnowsze urządzenie do noszenia firmy Huawei o nowej konstrukcji z funkcjami śledzenia tętna i monitorowania snu w niskiej cenie. Jeśli szukasz najlepszej i niedrogiej opaski do fitnessu, Huawei Band 4 to najlepsza opcja. Opaska Huawei 4 dobrze działa po podłączeniu do smartfona i rejestruje ścieżki oraz śledzi tętno. Tutaj dowiesz się o opisie Huawei Band 4, plusach i minusach.

Huawei Band 4 Opis:

Huawei Band 4 jest jednym z najdoskonalszych tanich trackerów fitness, jakie możesz kupić. Huawei 4 to wyjątkowy i subtelny design. Będzie monitorować twój sen, kroki i jest wystarczająco dobry dla okazjonalnych biegaczy z podłączonym GPS. Występuje w 3 różnych odcieniach, a mianowicie Amber Sunrise, Sakura Pink i Graphite Black. Pasmo Huawei 4 występuje zarówno w odmianach wyświetlacza AMOLED, jak i TFT.

Waga opaski to 24gm wraz z obydwoma paskami. Dodatkowo przyciski dostępne z tyłu są solidne i sprawiają, że cała procedura eliminowania i łączenia opasek jest znacznie bardziej dostępna. Urządzenie do pomiaru tętna zapala się, gdy monitorujesz tętno. Huawei Band 4 jest wodoodporny; dlatego nie musisz być ostrożny podczas noszenia go w wodzie.

W skład zespołu wchodzi mikrochip Apollo3, który jest dobrze znany ze swojego mniejszego zużycia energii. Opaska Huawei 4 monitoruje Twoje tętno, dystans, spalone kalorie i wiele innych wskaźników, a w pudełku znajdziesz instrukcję obsługi, opaskę fitness i kartę gwarancyjną. Powstaje dzięki wbudowanemu głównemu punktowi ładowania USB i może być zmieniany jako plug and play.

Plusy:

  • Po naciśnięciu przycisku pojawia się okno z pogodą, połączeniem, aktualnym stanem baterii, nieodebranymi wiadomościami tekstowymi oraz wbudowanym odbiornikiem GPS.
  • Huawei Band 4 jest w pełni zbudowany do śledzenia snu i innych aktywności i jest całkowicie wodoodporny.
  • Band 4 Pro zapewnia cenne tarcze zegarka, które pozwalają modyfikować wygląd ekranu. Jest niezbędny, niezwykle lekki i wygodny w noszeniu.

Cons:

  • Huawei nie posiada funkcji monitorowania pływania.
  • Wnioskodawcy mogą tylko czytać wiadomości tekstowe, ale nie mogą odpowiadać tak wcześnie, jak to możliwe.
  • Monitorowanie snu nie jest niezawodne i ma mniejszą obsługę urządzeń z systemem iOS.

Ostateczny werdykt:

Huawei Band 4 to stylowy i innowacyjny tracker fitness, doskonale nadający się do codziennych aktywności sportowych. Jego wyświetlacz AMOLED o doskonałej rozdzielczości z żywymi odcieniami, zintegrowany GPS, doskonała aplikacja towarzysząca, tworzy niezależny od smartfona.

READ  Koronawirus w Polsce. Opublikowano rozporządzenie z nowymi ograniczeniami
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *