Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Assassin’s Creed: Valhalla – Gracze tracą postępy z powodu błędu

Published

on

Ambasada
Gry
dzisiaj, 10:22

Na forach internetowych pojawiło się wiele doniesień o problemach z popsutymi grami pamięciowymi w Assassin’s Creed: Valhalla i Watch Dogs: Legion. Według niektórych przyczyną może być błąd synchronizacji z chmurą.

KRÓTKO:

  1. Gracze zgłaszali problemy z korupcją zapisów AC: Valhalla i WD: Legion;;
  2. Błąd może (ale nie musi) być związany z synchronizacją zbiorów danych w chmurze.
  3. Ubisoft nie opublikował jeszcze komentarza.

Gracze Assassin’s Creed: Valhalla Napotykasz fatalną lukę w systemie Ubisoft, która prowadzi do uszkodzenia zapisanych stanów gryW niektórych przypadkach tracone są godziny postępu. Pojawiły się doniesienia na ten temat Forum gry i dalej Reddicie. Problem dotyczy zarówno konsol, jak i komputerów PC.

Warto o tym pamiętać kilkanaście dni temu pojawiły się podobne doniesienia. Potem zaczęli się martwić Psy stróżujące: Legion, ale wydaje się, że problem pojawia się również w nowym odcinku serialu Assassin’s Creed.

Według niektórych użytkowników błąd mógł być związany z zapisaniem gry w chmurze (Tutaj mogę dodać, że sam miałem problemy z synchronizacją zapisanych stanów gry z usługą Ubisoft Connect Psy stróżujące: Legionmimo że nigdy nie zawiodą w ratowaniu ?? a) doprowadziły. Inni gracze przekonaj ją, ¿E. Problem dotyczy plików lokalnych i może być spowodowany częstymi awariami (chociaż fakt, że błąd pojawił się w dwóch grach sugeruje, że jest on w rzeczywistości powiązany z systemem przechowywania w sieci).

Firma Ubisoft jeszcze oficjalnie nie odniosła się do tej sprawy i nie odpowiedziała na prośbę redaktorów strony o komentarz Engadget. Należy zaznaczyć, że błąd nie jest jedynym problemem w ostatnich grach Ubisoftu? oboje na to cierpią Zły optymalizacja ja wiele innych błędów. Więcej informacji można znaleźć w nasz recenzje oba tytuły.

  1. Recenzja Assassin’s Creed Valhalla – to Asasyn, którego szukasz
  2. Assassin ?? s Creed: Valhalla ?? poradnik
  3. Watch Dogs: Legion Review – bardzo bezpieczna i uprzejma rewolucja
  4. Psy stróżujące: Legion? poradnik
READ  Szwecja: Rząd łagodzi ograniczenia, seniorom nie zaleca się już izolowania się

Ostatnia aktualizacja: 2020-11-16

Newsroom GOL

Zapraszamy Cie Polub profil newsroomu na Facebooku. Znajdziesz tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale także szereg fajnych dodatków.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *