Connect with us

Sport

Były mistrz KSW rzucił wyzwanie zdobywcy Różala. „Chcę założyć z nim rękawiczki”

Published

on

Marcin “Różal” Różalski zadebiutował w boksie boso, ale w Genesis przegrał z Joshem Barnettem, legenda UFC. Lekarz uniemożliwił Polakowi dotarcie do trzeciego okrążenia. – Nie boję się błędów, ale przepraszam. Wrócę? To zależy od tego, kiedy będzie kolejna gala. Problemem jest mój wiek. Mam problem z nogami, niedowład nóg. Mam tylko pracujące ręce. Co dalej? Najpierw muszę wyrównać oko – powiedział Różalski. Być może najbliższym rywalem Amerykanina będzie kolejny Polak.

Obejrzyj wideo
Kawulski na KSW: Mamed Khalidov zawsze był jego najjaśniejszym punktem

Bedorf: Chciałbym z nim skrzyżować rękawiczki

Barnett został zakwestionowany przez Karola Bedorfa. – Niestety Różal tego nie zrobił. Następnym razem będzie dobrze. Josh Barnett, pamiętam tego gościa co najmniej 12 lat, potem nasze ścieżki sportowe skrzyżowały się podczas Mistrzostw Świata ADCC, to dobry człowiek i doskonały sportowiec – napisał na Instagramie były mistrz wagi ciężkiej KSW.

– Mega przygotowała plan gry iść z Różalem, szybkimi rękami, mocnymi nogami, dobrym klinczem i świetnym “brudnym boksem”. Dobra robota. Bardzo chciałbym w przyszłości skrzyżować z nim rękawiczki. Ze sportowym pozdrowieniem Karol Bedorf.

przeczytaj także::

READ  Napoli ponownie spotyka Arkadiusza Milika! To jest wojna. Możliwy proces za milion dolarów Picnona
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *