Connect with us

Sport

Kim jest Blanka? Modelka będzie reprezentować Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji 2023 z chwytliwą popową piosenką

Published

on

Kim jest Blanka?  Modelka będzie reprezentować Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji 2023 z chwytliwą popową piosenką

Bułgaria nie weźmie udziału w Konkursie Piosenki Eurowizji 2023 Ale ma pewną reprezentację w postaci Blanki, która jest w długiej i międzynarodowej podróży do Liverpoolu.

Jest w połowie Bułgarką, a późną młodość spędziła w Turcji NAS z matką, gdy realizowała swoje marzenie o zostaniu gwiazdą popu. Ale z wizja euro Ona podniesie flagę Polskakraju, w którym dorastała.

Blanka Stajkow, bo tak brzmi jej pełne imię i nazwisko, przeżyła wiele w ciągu swoich 23 lat. Po powrocie do Polski została modelką i występowała w krajowych serialach Top Model.

Potem wróciła do śpiewania i wydała swój pierwszy singiel „Better” oraz podpisała kontrakt z Warnerem na wydanie jej drugiego singla „Solo” – który zaśpiewa dla Polski w Liverpoolu.

Blanka wystąpi sama w czwartkowym drugim półfinale, choć jej niemal tytułowa Blanca Paloma wystąpi w imieniu Hiszpania.

Ona zaakceptowała Instagram powiedzieć, że szansa jest „marzeniem”, ale być może przeżyła już koszmar. Jej wykonanie „Solo” na polskim konkursie przed Eurowizją wywołało zarzuty plagiatu, piosenka przypominała „Up”, piosenkę rumuńskiej gwiazdy pop Inny z 2022 roku, a także sfałszowane głosowanie. Jednak żadna sprawa nie została wniesiona i Blanka może uczestniczyć w postępowaniu.

Blanka występuje na drugiej próbie generalnej w półfinale (AP)

A wizja euro W protokole z próby napisano: „Blanka powiedziała, że ​​nam pokaże i tak zrobiła. Kiedy przyszła jej kolej na pierwszą próbę, wyszła na scenę nie w jednym, a w dwóch strojach.

„Zgadza się – czeka nas prezentacja starego, dobrego kostiumu. Ta pół-polska, pół-bułgarska gwiazda dała popowy występ ze swoimi tancerzami i fajną wieloscenową scenografią”.

I chociaż ma styl, Blanka też nie podda się bez walki i jest fanką gry wideo Street Fighter II, a zwłaszcza postaci…Blanki.

Polska zagra w drugim półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji w czwartek 11 maja. Więcej informacji o konkursie można znaleźć tutaj.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *