Connect with us

Sport

Były menadżer Robert Lewandowski został aresztowany. Powinien zagrozić piłkarzowi

Published

on

Według rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie, prawnika Marcina Saduś, celem śledztwa było grożenie „wybitnemu piłkarzowi, byłemu klientowi i pracownikowi podejrzanego”, w tym przypadku 20 mln euro dla Cezarego. K. Robert Lewandowski do zapłaty statusu ofiary.

ZOBACZ: Restauracja na wodzie za ponad 70 mln zł. Lewandowski wycofuje się z inwestycji

Aktualnie poszukujemy miejsca zamieszkania Cezarego K. koło Konstancina-Jeziornej.

„Funkcjonariusze KSP Menadżer piłkarski został aresztowany na polecenie Prokuratora Okręgowego w Warszawie. Śledztwo dotyczy ukierunkowanej walki z groźbami przestępczymi w celu zmuszenia ofiary do zapłacenia kwoty 20 mln euro ”- donosi na Twitterze

Pozew o zapłatę 39 mln zł

Według polskich mediów Cezary K. we wrześniu wytoczył Robertowi Lewandowskiemu pozew cywilny, powołując się na publikacje niemieckiego dziennika „Der Spiegel”, żądając zapłaty około 39 mln zł. „Chodzi o udziały w firmie RL Management, którą założyliście w 2014 roku na potrzeby późniejszych kontraktów. K. wniósł prawa do wizerunku zawodnika, które w tamtym czasie były warte 3,5 mln zł. Otrzymał je 2% akcji spółki, pozostałe 98% należy do Lewandowskiego ”- wyjaśniają dziennikarze portalu wirtualnemedia.pl.

Firma zarządzająca RL została rozwiązana. Na łamach „Spiegla” słynny piłkarz został m.in. oskarżony o antydatowanie umowy o prawach reklamowych, dzięki czemu powinien uniknąć kilku milionów podatków.

„Cezary K. próbuje zmusić Roberta Lewandowskiego do zapłaty”

„Wszystkie zeznania podatkowe od osób fizycznych i prawnych od Roberta Lewandowskiego są zawsze realizowane zgodnie z prawem. Prawidłowość zeznań w Niemczech reguluje licencjonowany niemiecki doradca podatkowy, który dba o to, aby wszystkie niezbędne dokumenty były zawsze przedstawiane organom podatkowym w Niemczech. Podatki są rozliczane prawidłowo i terminowo Pan Cezary K. stara się zmusić Roberta Lewandowskiego do wypłacenia niewłaściwych środków. W przyszłości wpłynie to na postrzeganie tej sprawy przez sąd ”- powiedziała rzeczniczka prasowa Lewandowskiego Monika Bondarowicz, cytowana przez onet.pl.

READ  Biblioteka chce skrócić planowanie strategiczne Wiadomości, sport, oferty pracy

ZOBACZ: Lewandowski w najbliższym czasie nie zakończy kariery. „Nie czuję się jak 32 lata”

Na początku października onet.pl po raz kolejny poinformował, że prawnik Roberta Lewandowskiego wniósł do prokuratora zawiadomienie o groźbach karnych pod adresem piłkarza, które miały zmusić go do zapłaty za Cezarego K. Jak ustaliła PAP, Lewandowski został szantażowany przez byłego kierownika

msl / ml / PAP

Kontynuuj czytanie

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *