Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Zbirek podpisał homofobiczną ustawę o ochronie granic. „Istnieje wiele profanacji”

Published

on

Na sugestię Episkopatu Polski w akcji zbierania podpisów w ramach akcji „Stop LGBT“Kaja Godek. Z informacji działaczy Hassatlas wynika, że ​​podpisuje się obecnie 175 parafii i 1 kancelaria parafialna (ogłoszenie duszpasterskie pojawiło się na stronie BIP).

Na początku września bp Artur Miziński, sekretarz generalny Episkopatu, wysłał list do biskupów diecezjalnych w sprawie projektu Godek, w którym przypomniał, że zbieranie podpisów jest możliwe również na terenie kościołów. Wezwał również do „zbadania możliwości przychylnego podejścia do tej sprawy”.

„Celem jest zakazanie tak zwanych„ parad równości ””

Karpacki Oddział Straży Granicznej dołączył do miejsc, w których można podpisać się pod homofobicznym projektem. Po rozgałęzionej stronie w zakładce „Kaplica Straży Granicznej” W społeczności straży granicznej pojawiły się informacje o targach. Miłosierdzie Boże w niedzielę 20 września:

Dziś po Mszy św. Zbierane będą podpisy pod projektem ustawy „Stop LGBT”, której celem jest zakaz tzw. Zachęca się dzieci poprzez gejów i lesbijki.

Z dziewięciu oddziałów straży granicznej tylko Karpacki zamieścił na stronie internetowej swoją kaplicę i aktualności.

Obejrzyj wideo
Jak wzywa w PE: wszystko, czego nie zostanie, jest postrzegane jako naruszenie praworządności. W Polsce nie ma stref skierowanych przeciwko LGBT

READ  Polska: CPI może wkrótce osiągnąć 5,0% | Chwyć to
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *