Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Zamieszanie w willi, ślubowanie z Newcastle i polski kolega z drużyny – werdykt gwiazdy Southampton

Published

on

JAN Bednarek wezwał siebie i swoich kolegów z drużyny Saints, aby poprawili swoje wyniki, gdy zmierzą się z Newcastle United w tym tygodniu, przysięgając: „Zamierzamy sprawić im wiele problemów”.

Drużyna Ralpha Hasenhüttla została w sobotę rozwiązana 4:0 z Aston Villą w meczu, który mógłby być jeszcze lepszy.

Były gwiazdor Saints, Danny Ings, znalazł się wśród Villanów, które znalazły się na liście strzelców, a Ollie Watkins otwierał bramkę w zaledwie dziewięć minut na Villa Park.

Wynik zakończył serię pięciu meczów bez porażki w Premier League, ale Święci zachowali dziewiąte miejsce, podczas gdy inne drużyny, które ich wyprzedziły, również przegrały.

Święci wciąż mają duże szanse na osiągnięcie najlepszego wyniku pod rządami Ralpha Hasenhuttla (Zdj.: PA).

Będą mieli okazję naprawić upalne popołudnie, kiedy sroki w dobrej formie odwiedzą St Mary’s w zmienionym meczu urazy w czwartek wieczorem, ale będą potrzebować znacznie lepszych występów.

– Zły mecz nie czyni nas złym zespołem, więc wiemy, czego nam brakowało (w Villi) – podkreślił Bednarek.

„Jestem prawie pewien, że postawimy wszystko na torze, wystąpimy na najwyższym poziomie i zdobędziemy kolejne trzy punkty.

„Wynik po dobrym biegu, po prostu złym meczu, mam nadzieję, że uda nam się zagrać na najwyższym poziomie i pokazać im, jak dobrą drużyną jesteśmy”.

Eddie Howes Newcastle również świetnie sobie radził, niepokonany w ośmiu rozgrywkach Premier League od końca grudnia. Widzieliśmy, jak awansowali z bitwy spadkowej na 14. miejsce.

Daily Echo: Newcastle radzi sobie dobrze pod nowym szefem Eddie Howe (Zdjęcie: PA)Newcastle radzi sobie dobrze pod nowym szefem Eddiem Howe (Zdjęcie: PA)

READ  Podsumowanie Mistrzostw Świata: powrót Zlatana, Hiszpania i Polska utrzymane

Toon byli w stanie zainwestować w styczniowym oknie po przejęciu przez Arabię.

Bednarek dodał: „Wiemy, że potrafimy bardzo dobrze, więc będą mieli ciężką walkę, a my sprawimy im wiele problemów”.

Święci mają nadzieję, że ich największa porażka w sezonie była jednorazowa po tym, jak Hasenhuttl został nominowany do nagrody Menedżera Miesiąca Premier League po imponującym lutym – podobnie jak Howe.

– To nie był nasz najlepszy mecz – dodał reprezentant Polski. „Nie byliśmy wystarczająco agresywni, po prostu nie graliśmy wystarczająco dobrze.

Daily Echo: Porażka Świętych w sobotę była najtrudniejsza w sezonie (Zdjęcie: PA)Porażka Świętych w sobotę była najcięższa w sezonie (Zdj .: PA)

„W starciu z zespołem takim jak Villa będzie to powodować problemy. Mają niesamowitą jakość z góry. Po prostu nie byliśmy wystarczająco dobrzy, nie dość dobrzy w obronie i nie dość dobrzy w ataku, to był rezultat.

„Gdybym wiedział (w czym był problem), prawdopodobnie bym to zrobił. Nie myślę o systemie, myślę o agresywności, defensywie, energii”.

Kontynuował: „Są dobre i złe dni, nie myślałbym już o tym, to już przeszłość.

„Mam nadzieję, że w następnym meczu będziemy mogli grać na najwyższym poziomie, mamy kilka dni na odzyskanie sił, aby być w najwyższej formie i mamy nadzieję, że wygramy następny”.

Starcie Villi dało również Bednarekowi szansę na zmierzenie się z międzynarodowym kolegą z drużyny i przyjacielem Mattym Cashem, który zmienił wierność z Anglii i został dwukrotnie skasowany w zeszłym roku.

Daily Echo: Matty Cash będzie od teraz polskim kolegą z drużyny Jana Bednarka (Zdjęcie: PA)Matty Cash będzie od teraz polskim kolegą z drużyny Jana Bednarka (Zdjęcie: PA)

Imponujący przez cały czas 24-letni prawy obrońca miał dobry początek dla Ingsa, aby strzelić gola w drugiej połowie.

– Matty to świetny zawodnik, świetny facet, wspaniale było go dzisiaj poznać – powiedział Bednarek.

READ  Robert Lewandowski awansował w klasyfikacji wszechczasów. Podium na małym kroku Piłka nożna

„Grał dla lepszej drużyny, więc tak właśnie jest. Mam nadzieję, że razem z reprezentacją narodową osiągniemy świetne wyniki.”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.