Connect with us

technologia

Wszystko, co wiemy z plakatu teaserowego o filmie Super Mario

Published

on

Obraz: Nintendo

Informacja o Film o Super Mario — wiesz, ta z Chrisem Prattem — była mniejsza niż szanse Bowsera z Peach, ale to się wkrótce zmieni. W tym tygodniu, Nintendo ogłosiło specjalny film związany z Nintendo Directco oznacza, że ​​mamy nadzieję, że usłyszymy podejście Pratta do hydraulika, bez Kultowy głos Charlesa Martineta. Także o czym właściwie jest film. Może.

Aż do Czwartek, 6 października o 13:05 czasu pacyficznego (jeśli ma się wydarzyć direct), wszystko, co musimy zrobić, to… zrobić ten plakat. Spójrzmy:

Film Super Mario Bros – wszystko, co wiemy
Obraz: Nintendo

Może się wydawać, że to niewiele, ale *trzeszcząc kostki* jesteśmy przyzwyczajeni do wyciskania każdego kawałka informacji z suchej gąbki informacyjnej, więc zaufaj nam: mamy to.

ropuchy

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz – poza plecami Mario – jest sama liczba ropuch zarówno na pierwszym planie, jak i w tle. Poważnie, tyle ropuch. Im więcej patrzysz, tym więcej jest.

Cóż, może to oznaczać jedną z dwóch rzeczy:

  1. Akcja filmu rozgrywa się w królestwie grzybów i przez cały czas jest pełna ropuch
  2. Film ma trochę miejsca, w którym Mario jedzie do Toad Town w Mushroom Kingdom
Film Super Mario Bros – wszystko, co wiemy
Obraz: Nintendo

Jesteśmy skłonni uwierzyć w to drugie, częściowo dlatego, że nie wiemy, czy zdołamy przetrawić dwie godziny ropuchy, częściowo dlatego, że bardzo wątpimy, aby Iluminacja chciała nakręcić film, w którym tylko jeden człowiek rozmawia z dziwnymi, małymi grzybiarzami dla dwojga godzin, ale głównie z powodu Kapitana Ropucha (czytaj dalej, aby dowiedzieć się o nim).

Ale naszym głównym pytaniem jest: czy wszystkie ropuchy mają inny głos? Czy obsadzili wielu aktorów dla populacji Ropuch, czy tylko jednego, tak jak robią to gry? Nie wiemy, czy jesteśmy przygotowani na ropuchy, które brzmią inaczej… czy gorzej, jak grupa aktorów wyglądających na ropuchę.

Kapitan Ropucha

Ok, więc ropucha wygląda, jakby oprowadzała Mario dookoła dużo Jak Kapitan Ropucha. Może i ma torbę i poczucie przygody, ale nie ma kapelusza. Mógłby być po prostu normalnym zabawnym facetem.

Ale ważny jest fakt, że wydaje się, że oprowadza Mario. To znaczy, że Mario jest tu po raz pierwszy w Toad Town, prawda? Oznacza to, że jest przynajmniej część filmu, w którym jest Mario Nie w mieście ropuch. uff

Możemy również prawdopodobnie założyć, że ta ropucha jest tą, której głos użyczył Keegan-Michael Key. Próbujemy sobie wyobrazić. Hm… I… ma zęby. Czy ropuchy zawsze miały zęby?

READ  Apple nagle potwierdza poważne nowe ataki na iPhone'a

Ale przejdźmy do tego, co (Kapitan) Ropuch ma na swoim plecaku: sprzęt kempingowy. Koc, kubek, lina, patelnia i latarnia znajdują się na jego malutkim plecaku, który jest tak duży jak całe jego ciało (serio Mario, mógłbyś zaoferować pomoc). Patrząc na tło i śledząc widok Mario na szczyt tej zastraszającej góry, myślimy, że Mario i (kapitan) Toad spróbują wspiąć się na tę górę. A co jest na górze?

Księżniczka Peach powraca

Film Super Mario Bros – wszystko, co wiemy
Obraz: Nintendo
Film Super Mario Bros – wszystko, co wiemy
Obraz: Nintendo

To tylko Zamek Brzoskwiniowy! Kultowy różowo-biały zamek stoi na szczycie kolosalnego wzgórza jako wyraźny punkt centralny plakatu i wiemy, co to oznacza: to cel. Może przez cały film, może tylko przez ten rozdział, ale tak czy inaczej Mario się tam pojawi. Z pomocą (kapitan) Toad.

Możemy również zobaczyć witraż Peach w samym środku, co miejmy nadzieję sugeruje, że stara Peachy będzie wyglądać rozpoznawalnie w tym filmie i nie będzie miała księżniczki Fiony z przeróbki w stylu Shreka, aby wyglądała bardziej ludzko. Zawsze było trochę przerażające, że ma nieco ludzkie proporcje w porównaniu z maleńkim i kreskówkowym wyglądem Mario. Ale o to chyba chodzi.

Mieszanka stylów artystycznych

Film Super Mario Bros – wszystko, co wiemy
Obraz: Nintendo

Chociaż większość grafiki na tym plakacie (co nie dziwi) bardzo przypomina inne prace studia animacji Illumination – delikatna, żywa, kreskówkowa krzywa Nikczemny jaw szczególności – film wygląda na to, że trochę go psuje. Na dole po lewej stronie widzimy stoisko z antykami z wokselowymi wersjami starych przedmiotów Mario, takich jak P-Switch i niesławny topór Bowser wrzucony do lawy.

Powyżej, kreskówkowe rzeczy ustępują miejsca bardziej fotorealistycznym krzewom i trawie, które wyglądają bardzo podobnie do jednego z tych”Mario stworzony w Unreal Engine„Filmy, które oglądamy cały czas.

Bogactwo referencji

Krótki przegląd referencji, które widzieliśmy – sprawdź, czy możesz je również znaleźć:

ropuchy w niebezpieczeństwie

Być może najbardziej rozpoznawalną z pisanek (bez sklepu z antykami) jest mnogość ropuch w niebezpieczeństwie. Wygląda na to, że wszyscy próbują przeskalować poziom platformówki z piekła, które zabierze Mario i jego przyjaciela Ropuchę do zamku Peach, i nic dziwnego, że nie robią tego dobrze. Widzimy spadającą ropuchę Bloki pączkówropucha, która utknęła po przejściu przez rurę, i wiele ropuch, które wyglądają, jakby utknęły gdzieś, gdzie nie powinny.

READ  Polskie niszczyciele min typu Kormoran II otrzymają podwodne drony

Gdyby to była gra wideo, założylibyśmy, że na tym polega praca Mario ocal wszystkie te ropuchy. Ale ponieważ to jest film, zakładamy, że będzie to po prostu komiczna ulga. Mam nadzieję, że lubisz slapsticka!

Yoshi?

Film Super Mario Bros – wszystko, co wiemy
Obraz: Nintendo

Jeśli zauważyłeś jajko Yoshi ukryte za sklepem z antykami, bez wątpienia zadajesz sobie to samo pytanie, co my: czy Yoshi pojawi się w tym filmie?

A jeśli tak… kto to wymawia? Yoshi jest zwykle dość małomówny, poza powiedzeniem „Yoshi!” i „mmm!” ale nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby na Yoshiego wciągnęli także Chrisa Pratta. Jak myślimy, kogo by zatrudnili? Nasze pieniądze są na JK Simmons.

Waluta światowa

Wszystko w tym mieście kosztuje monety. Oznacza to monety – które widzimy niosące ropuchę i są Uroczystość — są oficjalną walutą Mushroom Kingdom, podobnie jak w grach. Czy znikają, gdy Mario ich dotyka? Czy może włożyć je do kieszeni, żeby kupić różne rzeczy? I dlaczego wszystko? takie drogie? 4 monety za babeczkę to szaleństwo.

Połączenie z Super Nintendo World?

Ta plątanina rur widzi dużo Jak Super Nintendo Świat, tematyczny park rozrywki Mario w Universal Studios. Nintendo popchnęło Super Nintendo World do przodu Tak naprawdę ostatnio ciężki, chociaż jeden z nich znajduje się w Japonii i nikomu nie wolno jeszcze latać do Japonii z powodu COVID, a drugi nie został jeszcze zbudowany w USA.

Wydaje się dziwne, że film oparty na serialu takim jak Super Mario zawierałby odniesienie do parku rozrywki, który jest… Również oparty na Super Mario, ale może ten film jest też reklamą parku rozrywki. Jakoś.

aktualizacja butów

Film Super Mario Bros – wszystko, co wiemy
Obraz: Nintendo

Strój Mario to bardzo wysoka rozdzielczość, prawda? Spójrz na ten dżins. Spójrz na te szwy i zagięcia. Uff. To jest piękne.

Ale jest jedna ważna aktualizacja, której nie jesteśmy pewni. Buty Mario zawsze były bardzo kreskówkowe – tylko duże brązowe kształty na jego stopach. Zawsze zakładaliśmy, że są wsuwane. Jest zajętym chłopcem. Ale tutaj widzimy, że to ma sznurówki. CO TO ZNACZY?! Prawdopodobnie nic. Po prostu jest inaczej.

READ  Key Technology przedstawia podajniki wibracyjne Marathon® o konstrukcji jednobelkowej

Tyłek Mario

Tyłek Mario wygląda źle. Wygląda na mokrą i grudkowatą, jak zły omlet. Kiedyś miał lepszy tyłek! Może musieli to stonować, żeby nie zdominowało rozmowy, jak zawsze robią to sutki Mario?

Domysł na temat fabuły

Film Super Mario Bros – wszystko, co wiemy
Obraz: Nintendo

Gdybyśmy mieli zgadywać, powiedzielibyśmy, że Mario z jakiegoś powodu musi wspiąć się na zamek. Nie wygląda na to, że zamek tam jest? wypadek — jak straszne trzęsienie ziemi lub incydent związany z Bowserem — ale jest to wyraźnie niebezpieczna podróż z wieloma ropuchami spadającymi na sam szczyt. Nie mamy pojęcia, dlaczego nie zbudowali porządnych schodów.

Domyślamy się jednak, że przygoda Mario do zamku to tylko niewielka część fabuły. Nie wyobrażamy sobie, żeby dwie godziny platformówki Toad Mario były szczególnie interesujące. To w większości po prostu fajny plakat!

Uważamy również, że ta scena prawdopodobnie wydarzy się wcześnie, ponieważ do Mario nie dołączył jeszcze Luigi ani Donkey Kong.

„Tylko w teatrze”

Wygląda na to, że nie pojawi się od razu w serwisach streamingowych, jak wiele filmów podczas pandemii. Nawet drobnym drukiem widzimy, że film nie jest oceniany i prawdopodobnie pojawi się również w 3D, ponieważ logo „Real D” znajduje się na dole – to firma znana z technologii projekcji 3D .

Czego brakuje

Cóż, wiemy, że Mario (Chris Pratt) i Toad (Keegan-Michael Key) są w filmie i prawie wiemy, jak teraz wyglądają (choć nie jest to wielka niespodzianka). Ale nie widzieliśmy tego Luigi (Charlie Day), Bowser (Jack Black), Peach (Anya Taylor-Joy) lub Donkey Kong (Seth Rogen) jeszcze – a jeśli Luigi nie towarzyszy tu swojemu bratu, kiedy dokładnie się pojawi?

Tak dużo pytań. I niewiele odpowiedzi, chyba że pytanie brzmi „Czy będą ropuchy?”


Cóż, to prawie wszystkie bryłki, które udało nam się zebrać z tego konkretnego źródła informacji o Super Mario Movie, ale jesteśmy ciekawi, czy myślisz, że coś przeoczyliśmy. Powiedz nam w komentarzach, czy udało Ci się złapać coś nowego!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.