Connect with us

Gospodarka

Według Elona Muska kolonizatorzy zginą na Marsie

Published

on

Ambasada
I sprzêt soft
55 minut temu

Elon Musk ogłosił, że pierwsi kolonizatorzy Marsa najprawdopodobniej zginą na tej planecie. Jednak nie jest to zła rzecz. Wraz z zespołem dołoży wszelkich starań, aby była to śmierć naturalna, poprzedzona długim życiem poświęconym eksploracji planety.

Kolonizatorzy zginą na obcej planecie, ale czy to naprawdę takie straszne?

Szef SpaceX od kilku lat dzieli się ze światem swoimi planami kolonizacji Marsa. Teraz jednak ogłosił, że ci, którzy lecą na czerwoną planetę, najprawdopodobniej zginą na niej. Nie oznacza to jednak, że nie warto podróżować w kosmos, jeśli podróż stanie się możliwa. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, czy śmierć poza Ziemią może okazać się całkowicie normalna? rodzaj przejścia na drugą stronę. Dyrektor generalny Tesli zauważył to Pociski wielokrotnego użytku i wszechstronny system podtrzymywania życia to jego priorytety w projekcie kolonizacji Marsa.

Jednak nie tylko Musk pracuje, aby wspierać przybysza na planetę życia. NASA wyposażyła już Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS) w odpowiednie systemy i obecnie pracuje nad kolejnym zaawansowanym projektem.

Jak donosi oficjalnie strona Organizacja, Advanced Life Support (ALS) obejmie technologię potrzebną między innymi do rewitalizacji atmosfery, ekstrakcji wody, recyklingu surowców i produkcji żywności. Będzie też potrzeba opieki medycznej i sprawnej budowy schronu, a także sposobu na naprawienie wszystkiego. To musi być rozwiązanie Transport podstawowych surowców z Ziemi, czyli materiałów, z których mieszkańcy Marsa sami mogą wytwarzać potrzebne lekarstwa i inne przedmioty.

Jednak na to wszystko jest jeszcze czas. Pierwsze marsjańskie miasto nie zostanie zbudowane przez następne 20 lat, a loty nie rozpoczną się, dopóki SpaceX nie wyśle ​​na planetę materiałów niezbędnych do budowy kolonii CNBCbędzie wymagał setek misji. Zdecydowałeś już, czy udać się na Marsa, czy czekasz na więcej informacji?

READ  Jak ZUS dogaduje się z firmami, które realizują bon?

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2020

Newsroom GOL

Zapraszamy Cie Polub profil newsroomu na Facebooku. Znajdziesz tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale także szereg fajnych dodatków.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *