Connect with us

Zabawa

Maffashion i Fabijaski tłoczą się na czarno-białej fotografii. Fani patrzą na aktora: Cignie na gorąco

Published

on

Informacja, że ​​Maffashion i Sebastian Fabijaski są małżeństwem, wywołała sensację w polskim show-biznesie. Głównie za sprawą byłego narzeczonego Maffa, Czarka, z którym bloger zerwał kilka tygodni wcześniej. Podwójnym szokiem dla fanów pary była wiadomość, że ta dwójka wkrótce zostanie rodzicami. Pomimo wielu miesięcy plotek Julii i Sebastianowi udało się długo utrzymać swój błogosławiony stan w tajemnicy. Nawet paparazzi nie mogli złapać nowej „pary władzy” na nieoficjalnych wycieczkach i tym samym uwiecznili rosnący brzuch Maffa. Kuczyska i Fabijaski poinformowali fanów na swój sposób i zrobili to w pięknym stylu.

Obejrzyj wideo
Maffashion komentuje pogłoski o powiększaniu piersi

PRZECZYTAJ TO: Sebastian Fabijaski poprowadzi sesję Maffashion. Umieść zdjęcie na obrazie tła. „Ty. Mio”

Maffashion i Sebastian Fabijaski obejmują się na romantycznym czarno-białym zdjęciu. Fani są zachwyceni

Podczas gdy fani Maff potrzebowali trochę czasu, aby przyzwyczaić się do nowego partnera u boku swojego idola, wydaje się, że Sebastian jest teraz oficjalnie „przyjęty do rodziny”. To spowodowało, że Julia i Sebastian, którzy wcześniej nie mieli nic przeciwko romantycznym publikacjom, przestali się przejmować i są coraz bardziej gotowi do pokazania, jak wygląda ich wspólne życie.

W piątek wieczorem na profilu Instagram Maff pojawiło się czarno-białe zdjęcie przytulającego ją Fabijaskiego. Pod zdjęciem pojawiły się komentarze znanych przyjaciół Julii. Wśród komentatorów znaleźli się Paulina Krupiska, Magorzata Rozenek, Sara Boruc i Natalia Siwiec:

Ochłodzić cię

Miłość jest w powietrzu

Najlepsza

Jednak coś innego przykuło uwagę fanów. Zwrócili na to uwagę Fabijaskiemu, który leży na piersi swojej ciężarnej partnerki:

Ludzie … Przez całe życie ciągnęła ją do wielkiej dziwki, napisał żartobliwie jeden z obserwatorów Maffa.

Kuczyska zaśmiała się z komentarza.

Zobacz zdjęcie. Cieszysz się, że Julia i Sebastian już się nie ukrywają?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *