Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Tyla Davis z Polski – podnosi poprzeczkę, ku uciesze wszystkich

Published

on

Tyla Davis z Polski – podnosi poprzeczkę, ku uciesze wszystkich

Tyla Davis z Polski prowadzi kilka lig cribbage i innych gier barowych w okolicy, w tym ligę w Side By Each Brewing Co. w Auburn. Dziennik Daryn Slover/Sun

Jeśli jesteś w barze w Lewiston lub Auburn i dobrze się bawisz, jest całkiem duże prawdopodobieństwo, że Tyla Davis jest gdzieś w tle i pociąga za sznurki.

Davis z Polski stała się kimś w rodzaju królowej gier w regionie, a jej imperium wciąż się rozwija.

W poniedziałkowe wieczory odwiedza Gritty McDuff’s w Auburn, gdzie organizuje cribbage.

W wybrane środy Davisa można spotkać w Obscura Cafe & Drinkery przy Lisbon Street w Lewiston, gdzie organizowane są imprezy cribbage lub tematyczne ciekawostki dla biesiadników.

W czwartki pracuje w browarze Side-By-Each w Auburn, gdzie na zmianę uczy biesiadników własnego robienia na drutach i prowadzi ligę cribbage.

W drugi piątek każdego miesiąca wraca do Lewiston, do Rusty Bus Brewing, aby wysłuchać ciekawostek tematycznych na temat popularnych filmów i programów telewizyjnych. W niektóre soboty w Rusty Bust Brewing odbywa się nowatorska gra o nazwie Pop Culture Trivia Bingo.

Pierwsza niedziela miesiąca? Pop Culture Trivia Bingo powraca, ale tym razem w Side By Each Brewing.

Wszystkie niedziele Tyli są również poświęcone dodatkowym zajęciom robienia na drutach i lidze cribbage.

Nadążanie za harmonogramem tej kobiety jest dość zawrotne, biorąc pod uwagę, że jest to kobieta, która ma zarówno pracę jako konsultant ds. marketingu, jak i małżeństwo z popularnym mistrzem cribbage Keithem Davisem.

Spotkaliśmy się z Tylą podczas jej siedmiu minut wolnego czasu w tygodniu i zadaliśmy kilka pytań na temat jej zaangażowania w rozrywki w barze. Jakimś cudem znalazła czas, żeby odpowiedzieć.

Jak zostałaś królową Igrzysk Lewiston-Auburn? Szczerze mówiąc, samo to przyszło z czasem i zrodziło się z chęci pomocy lokalnym biznesom, na których mi zależy. Pierwsze wydarzenie, które zorganizowałem, odbyło się w Side by Each Brewing Co. (SXE). Mój mąż i ja uważamy SXE za drugi dom i jeździmy tam kilka razy w tygodniu. Często siadaliśmy przy barze i po prostu graliśmy razem w cribbage. Któregoś dnia Casey Peacock, kierownik ich baru, zaproponował mi założenie zorganizowanej ligi cribbage. Nie miałam pojęcia, jak zorganizować wydarzenie, ale jakoś z czasem to rozpracowaliśmy. To pierwsze wydarzenie cribbage zostało odwołane po siedmiu tygodniach, kiedy świat został zamknięty z powodu Covid. Myślę, że pierwszym wydarzeniem, które przywrócili, kiedy sklepy mogły się ponownie otworzyć, była Cribbage League. To świetny sposób dla baru/restauracji na zarabianie pieniędzy przy niewielkim wysiłku. Nieco ponad rok temu Gritty’s zwrócił się do mnie z propozycją zorganizowania cotygodniowego turnieju cribbage. Chcieli zrobić coś innego niż SXE, ale nadal byli gospodarzami Cribbage. Stamtąd założyliśmy dwie kolejne grupy cribbage, w Obscura Café & Drinkery i Rusty Bus Brewing.

READ  YAMASHITA I INOUE W PREZENCIE DLA POLSKI

Od tego momentu rozszerzyliśmy naszą ofertę o wydarzenia typu quiz. Często poruszam tematy związane z ciekawostkami i zawsze bardziej podobają mi się tematy związane z ciekawostkami niż ciekawostki z wiedzy ogólnej. Kiedy Obscura Café i Rusty Bus Brewing zapytały mnie o organizację comiesięcznych wydarzeń tematycznych z ciekawostkami, brzmiało to jak świetna zabawa! I tyle. A teraz najnowszym doświadczeniem „ciekawostek” jest Pop Culture Trivia Bingo, które gościmy w Side by Each i Rusty Bus Brewing.

Prowadzę także zajęcia z robienia na drutach w Side by Each i przygotowuję się do rozpoczęcia drugiego w Rusty Bus. To sposób na nauczanie czegoś, co jest moim wielkim hobby, w sposób bardziej odpowiedni do baru niż do klasy. Na pewno NIE jest to robótka twojej babci.

Na pewno wziąłbym udział w tych wydarzeniach, ponieważ uwielbiam przebywać wśród społeczności, wspierać lokalne firmy i zawsze dobrze się bawię! Jeśli mogę w jakiś sposób pomóc tym firmom zarobić trochę pieniędzy. . . w takim razie jestem całkowicie za!

Czy Twoja rodzina grała w dużo gier, gdy dorastałaś? Naprawdę tego nie zrobiliśmy. Zakres mojej gry jako młodego człowieka polegał na nauce gry w cribbage w katolickiej szkole, do której uczęszczałem przed pójściem do szkoły średniej w Rumford. Dorastając, odwiedzałem moich dziadków z tatą kilka razy w tygodniu, a oni ZAWSZE oglądali „Koło fortuny” i „Jeopardy”. Do dziś uwielbiam lekcję „Koła zagrożenia”! Zawsze jednak lubiłem rywalizację i niezależnie od rodzaju zawodów, uwielbiam się angażować i być częścią czegoś, w czym trzeba użyć mózgu, aby zwyciężyć. Nigdy nie byłem szczególnie dobrym uczniem w szkole, ale quizy i łamigłówki zawsze były czymś, w czym byłem dobry. Poza tym jestem wielkim maniakiem popkultury, więc mogę połączyć moją miłość do telewizji, filmów i muzyki z mocą mózgu, wspierając jednocześnie lokalny bar lub restaurację. . . Wszystkie te rzeczy są w moim guście!

READ  Kobieta Santa Fe pomaga ukraińskim uchodźcom w Polsce | wiadomości lokalne

Które wydarzenie będzie najgłośniejsze? Prawdopodobnie wydarzenia Pop Culture Trivia Bingo. Bingo charakteryzuje się interesującą dynamiką społeczną, ponieważ gracze niekoniecznie konkurują z innymi, ale czasami zachowują się tak, jak to robią! Chociaż każdy ma inny układ w bingo, czasami zachowują odpowiedzi dla siebie, mając nadzieję, że uda im się wygrać bingo przed kimś, kto może mieć na ręku ten sam wpis, ale nie zdaje sobie z tego sprawy. Poza tym ludzie lubią krzyczeć, gdy coś im się podoba i jest to zabawne!

Na przykład kilka tygodni temu gościliśmy w Side by Each Brewing „Movie Quote Bingo”. Użyłem cytatu „Nie możesz być poważny” i od razu wszyscy krzyknęli: „…i nie mów do mnie Shirley!” Więc mimo że na prześcieradłach szukali filmu „Samolot”, mieli okazję aby zaproponować inne cytaty do wykrzyczenia w tym samym filmie! A potem jest mnóstwo bzdur, gdy pojawia się popularny film, którego ktoś mógł jeszcze nie widzieć. Energia jest po prostu fantastyczna!

Biorąc pod uwagę, że mimo tego wszystkiego nadal notujesz wyniki i rankingi, jak utrzymujesz dobrą organizację? Jestem królową arkuszy kalkulacyjnych i wydarzeń w kalendarzu! W przypadku wydarzeń cyklicznych z łatwością udaje mi się zablokować harmonogram, aby nie przepełnić rezerwacji. Ściśle współpracuję z menadżerami tych barów/restauracji, aby wymyślać nowe ciekawe pomysły, które możemy promować i wzbudzać zainteresowanie!

I arkusze kalkulacyjne. . . Kurczę, uwielbiam dobry arkusz kalkulacyjny z wieloma zakładkami. Zarządzam wszystkimi naszymi ligami cribbage i siatkami punktacji ciekawostek w arkuszach kalkulacyjnych. Są łatwe w konfiguracji i utrzymaniu, a także bardzo ułatwiają zarządzanie punktami. Co najważniejsze, proszę męża, aby prowadził punktację podczas rundy z ciekawostkami, podczas gdy ja czytam pytania. W ten sposób mogę mówić, co chcę i mieć mikrofon, a on będzie mógł wziąć na siebie winę za zespoły, którym nie podobają się ich wyniki. I w pełni zdaję sobie sprawę, że ludzie powinni krzyczeć na niego, a nie na mnie, jeśli nie podobają im się ich wyniki!

READ  Little League® International przenosi turnieje w regionie Europy i Afryki, ponieważ placówka w Polsce przyjmuje ukraińskich uchodźców

Co stanie się w Twoim życiu, jeśli NIE będziesz gospodarzem tego czy innego wydarzenia? Często swój „wolny czas” spędzam przygotowując się do kolejnego wydarzenia. Być może będę musiał zaprojektować plakaty lub grafikę na ścianę wideo, opracować pytania lub stworzyć plany lekcji dla moich zajęć z robienia na drutach. . . . To wszystko zajmuje dość dużo czasu! Szczególnie bingo wymaga długiego czasu przygotowania. Aby stworzyć zestaw bingo, potrzebujesz najpierw 75 pojedynczych instancji, aby uzyskać pełny zestaw. Istnieje osiem gier bingo z różnych kategorii. Aby więc stworzyć wydarzenie bingo, potrzebujesz w sumie 600 unikalnych wpisów (np. 600 cytatów filmowych z 600 różnych filmów). . . . Następnie musisz utworzyć arkusze bingo i wydrukować je wszystkie. Evergreen Custom Printing w Auburn jest moim partnerem w dziedzinie drukowania i nie moglibyśmy organizować wydarzeń, gdyby nie wydrukowali wszystkich naszych zasobów kreatywnych na potrzeby wydarzenia!

Kiedy naprawdę mam wolny czas, zazwyczaj gram w cribbage, robię na drutach lub robię własne produkty do czyszczenia i kąpieli oraz gotuję. Tyla i czas wolny nie idą dobrze!


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Jeśli podałeś adres e-mail swojego konta, wyślemy Ci wiadomość e-mail z kodem resetującym.

” Poprzedni

Informacje o Galerii sław i muzeum muzyki country w stanie Maine

Następny ”

nadchodzące wydarzenia
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *