Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Tekken 7 dodaje nowy myśliwiec Lidia Sobieska, premier Polski

Published

on

Tekken 7Najnowsza postać jest oryginalna: polski premier. Nie, nie Mateusz Morawiecki, obecny prawdziwy premier Polski, ale Lidia Sobieska, fikcyjna mistrzyni / polityk karate. W tym tygodniu pojawi się jako zawartość do pobrania dla serii Tekken Tekken 7.

Lidia zaangażowała się w turniej King of Iron Fist w swojej rodzinnej Polsce dzięki interwencji Mishimy Zaibatsu, wieloletniego międzynarodowego konglomeratu długoletniego antagonisty Tekkena, Heihachiego.

Lidia zawsze była kobietą prawą i zdeterminowaną. Uważa, że ​​sprawiedliwość wymaga władzy absolutnej, dlatego od najmłodszych lat wykazywała duże zainteresowanie karate. Utrata ojca wywołała jej zainteresowanie rodzinną tradycją polityczną. Lidia wykazała się świetnymi umiejętnościami w obu dziedzinach, startując i wygrywając swoje pierwsze mistrzostwa świata w karate w wieku 18 lat. Ostatnio była jedną z najmłodszych wschodzących gwiazd polskiej polityki. Wojna rozpoczęta przez Mishima Zaibatsu wywarła ogromny wpływ na Polskę i są zdeterminowani, by rozwiązać tę sytuację własnymi pięściami.

Lidia walczy karate, więc fani takich zawodników jak Mokoto z Street Fighter czy Hitomi z Dead or Alive poczują się przy niej jak w domu. Jest częścią Tekken 7Przepustka na sezon 4, a także nowy etap gry Island Paradise. Oba dodatki zostaną oficjalnie udostępnione 23 marca.

Możesz zobaczyć Lidię w akcji (na scenie Inselparadies) w jej zwiastunie premierowym poniżej.

READ  Robert Lewandowski: Napastnik Bayernu Monachium odbiera nagrodę specjalną od Prezydenta RP Andrzeja Dudy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *