Connect with us

Zabawa

Poznaj lokalizacje kręcenia dramatu akcji z 2014 roku

Published

on

kopnięcie to film z 2014 roku wyreżyserowany przez Sajiego Nadiadwalę, który kręci się wokół życia Devi Lal Singha o niespójnym standardzie życia, który stara się znaleźć przyjemność, inaczej nazywaną „kopniakiem” we wszystkim, co robi. W końcu zostaje złodziejem i zostaje przemianowany na „Diabeł”. Wiesz, gdzie był kopnięcie nakręcony.

Kopnij miejsca do strzelania

Korea

Sajid Nadiadwala i jego zespół odwiedzili Koreę Południową we wrześniu 2011 r. Po otrzymaniu zaproszenia od Koreańskiej Organizacji Turystycznej. Podpisał kontrakt z KTO, na mocy którego zrealizuje niektóre części swoich filmów, w tym kopnięcie w kraju, jak donosi Hindustan Times.

Szkocja

Według raportów IMDb, film rozpoczął swoją pierwszą ramówkę w Szkocji w 2013 roku. Scena wypadku samochodowego i scena wypadku helikoptera zostały sfilmowane w szkockim mieście Glasgow.

Indie

Kilka scen filmowych zostało nakręconych w Mehboob Studios i The Film City w Bombaju w Indiach. Filmowanie musiało zostać zawieszone na tydzień, według IMDb, ponieważ pracownicy wytwórni filmowej i alianccy pracownicy związkowi Mazdoor rozpoczęli strajk po tym, jak Sajid odmówił wypłacenia im wynagrodzenia za półtorej zmiany. Robotnicy wznowili strzelaninę dopiero po tym, jak Sajid zapłacił im pensję po tygodniu.

Polska

Budynek pokazany w punkcie kulminacyjnym filmu to Pałac Kultury i Nauki. Kulminacja filmu została nakręcona w Polsce, a budynek, w którym miała miejsce kulminacja, został sfilmowany w Warszawie. Oto film wideo kopnięcie Lokalizacje filmowe w Polsce.

Kick akcja filmu

kopnięcie to historia psychiatry imieniem Shaina, grana przez Jacqueline Fernandez, która rozmawia z policjantem imieniem Himanshu, granym przez Randeep Hooda, o jej dawnym związku z diabłem, ekscentrycznym mężczyzną, którego życie było napędzane potrzebą „ kopa ” albo „kopniak”, to przypływ adrenaliny. Rozstaje się z Shainą, bo jego kopniak nigdy nie powrócił. Himanshu zdaje sobie sprawę, że w końcu trafił w swoją zapałkę. Niewiele jednak wie, że diabeł, osoba, którą prześladuje, to ta sama osoba, która złamała serce Shainie. Kontynuacja filmu, zatytułowana Kick 2, ma wkrótce trafić na ziemię.

READ  Sarah Silverman: Jared Kushner może pojawić się w filmie jako nazista

Dostać najnowszy Wiadomości o rozrywce z Indii i całego świata. Obserwuj swoje ulubione gwiazdy telewizyjne i aktualizacje telewizyjne już teraz. Republic World to Twoje popularne miejsce docelowe Wiadomości z Bollywood. Wejdź na stronę już dziś, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i nagłówkami ze świata rozrywki.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.