Connect with us

Nauka

Nestlé Waters ogłasza bezpłatne możliwości edukacji ekologicznej – Radio Heart of the Rockies

Published

on

Nestlé Waters North America ogłosiło niedawno dwie bezpłatne możliwości edukacyjne dla uczniów, rodziców i nauczycieli w Kolorado za pośrednictwem School of Ecology – EkologiaOnline i Watershed Science and Conservation Teachers Institute.

Catherine Herter Ervin, przedstawicielka mediów i relacji społecznych Nestlé Waters, powiedziała, że ​​Watershed Science and Conservation Teachers 'Institute przyjmuje zgłoszenia od nauczycieli, którzy uczą od przedszkola do ósmej klasy.

Celem tego letniego programu „empiryczny rozwój zawodowy” „jest szkolenie nauczycieli w zakresie ekologii, aby mogli lepiej zaszczepić lekcje cudów środowiska naturalnego swoim uczniom i zainspirować nowe pokolenie liderów eSTEM w całym Kolorado”. (eSTEM oznacza środowisko, naukę, technologię, inżynierię i matematykę).

Ervin powiedział, że bezpłatne sesje edukacyjne będą prowadzone wirtualnie i osobiście w nowym kampusie River Bend Farm w The Ecology School w Maine. Dostępne są stypendia na pokrycie kosztów podróży i opieki nad dziećmi.

Instytut Ekologii oferuje czterodniowy program dwukrotnie, od 31 lipca do sierpnia. 3 i 5 do 8 sierpnia. Ervin zachęcał nauczycieli z Kolorado aby dowiedzieć się więcej i zapisać się do programu tak szybko, jak to możliwe ze względu na ograniczoną dostępność.

EkologiaOnline to nowy e-learningowy program nauczania ekologii, który zapewnia wirtualne zasoby pomagające nauczycielom i rodzicom pobudzić wyobraźnię uczniów.

Ervin powiedział: „Program zachęca dzieci do wychodzenia na miasto i obcowania z naturą”, a nauczyciele „mogą zacząć włączać to narzędzie do swojego wiosennego programu nauczania”. Rodzice mogą również korzystać z EcologyOnline, aby wzmocnić naukę ekologii w domu.

„Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, istnieje potrzeba wirtualnej edukacji i szkoleń, które motywują ludzi do wyjścia i odkrywania przyrody na ich własnych podwórkach” – powiedział Drew Dumsch, prezes, dyrektor generalny i współzałożyciel The Ecology School. „Te rozszerzone programy pomagają uczynić edukację ekologiczną bardziej dostępną dziś iw przyszłości”.

READ  Historyczna rakieta SpaceX, aby wystrzelić więcej satelitów Starlink, wyszorowała w poniedziałek

Ervin powiedział, że programy te „są uruchamiane przez regionalną markę wody mineralnej Nestlé Waters North America z siedzibą w Maine, Poland Spring – siostrzaną spółkę Arrowhead Brand Mountain Spring Water – oraz The Ecology School, krajowego lidera w edukacji ekologicznej. To pierwszy raz, kiedy innowacyjne programy prowadzone przez School of Ecology są szerzej dostępne dla osób spoza Maine.

„Udostępnienie tych zasobów Kolorado jest naturalnym przedłużeniem 20-letniego partnerstwa Nestlé Waters North America z The Ecology School, a także ważnym krokiem w dotarciu do większej liczby uczniów i nauczycieli, aby wywrzeć szerszy pozytywny wpływ na przyszłość naszej planety”.

Nestlé Waters Informacja prasowa wskazuje, że programy te powstały „po części dzięki wsparciu w wysokości ponad 2,3 mln USD w ciągu trzech lat od wiosny w Polsce”.

Joe Stone
Najnowsze posty od Joe Stone’a (widzieć wszystko)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.