Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Scheuring-Wielgus żąda przeprosin od policji. – Spotkamy się w sądzie. Chodziło o dane z polityki policjantów

Published

on

Chodzi o czwartkowe wydarzenie protest przed Sądem Okręgowym w Warszawie. Podczas demonstracji jeden z policjantów rzucił kobietę na ziemię, co zostało nagrane przez dziennikarzy. W związku z incydentem senator KO Krzysztof Brejza wysłał powiadomienie do prokurator oraz wniosek do centrali o wszczęcie formalnego postępowania.

Senator informuje prokuraturę o interwencji policji w sądzie

Scheuring-Wielgus ściera się z policją. Poseł poprosił o przeprosiny

Krótkie wideo z czwartkowej demonstracji zostało udostępnione przez warszawską policję. Na nagraniu widzimy Joannę Scheuring-Wielgus z Lewoktóry wypowiada na głos nazwisko policjanta. „Mamy to” – mówi poseł. We wpisie KSP zasugerował, że Scheuring-Wielgus był odpowiedzialny za nienawidzenie żony oficera. „Jak duże jest zagrożenie dla hejterów – mówili politycy” – powiedział organizator strajku kobiet. W międzyczasie obecny zastępca, po otrzymaniu imienia i nazwiska policjanta, przekazał je demonstrantom.

Scheuring-Wielgus odniósł się do ostrzeżenia policji. Wskazała, że ​​policja pominęła informację, dlaczego poseł chciał, aby policjant się przedstawił. Nazwała wejście policji „manipulacją”. „Niezła manipulacja. Dlaczego pomijasz to, co się wydarzyło wcześniej i dlaczego proszę o dane? Na szczęście zostało to nagrane przez TVN24 i resztę mnie. Twój gliniarz przed chwilą uderzył dziewczynę i przewrócił dziewczynę. Proszę o przeprosiny, a jeśli ich tam nie ma, spotkamy się. ” Sąd ”- napisała.

Zdjęcie poglądowe / protest przeciwko wyrokowi Trybunału KonstytucyjnegoSąd za post na Facebooku? 14-latek opowiedział o wizycie na policji

Scheuring-Wielgus opublikował również dłuższe nagrania demonstracji w czwartek na Facebooku. Niektóre filmy to nagrania z TVN24, na których można zobaczyć policjanta przewracającego protestującego. Później widzimy i słyszymy demonstrantów i Scheuring-Wielgus, którzy chcą, aby funkcjonariusz policji się przedstawił. Oficer podaje przed wszystkimi swoje imię i nazwisko, zastępca powtarza je później głośniej.

„Ten sam policjant uderzył i przewrócił dziewczynę, która nawet go nie dotknęła swoim małym palcem! Dziewczyna uderzyła głową o ulicę. A potem policjant schował się za przyjaciółmi i długo chciał się jego nazwiska pomimo jasno sformułowanych próśb Nie mów. Imię i nazwisko. Numer policjanta dyżurującego, jego numer dyżurny i podstawa interwencji nie są tajemnicą Komendy Stołecznej Policji ”- czytamy dalej

READ  Biuro podróży, które przejęło obiekty firmy Thomas Cook, zwolni 20 procent swoich pracowników
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *