Connect with us

technologia

Rejestracje dostępne dla zamówień przedpremierowych na PS5 – zarejestruj się, aby móc zarezerwować konsolę

Published

on

Biorąc pod uwagę, że konsola pojawi się jeszcze w tym roku, nadal brakuje nam kilku ważnych informacji na temat PlayStation 5 gdy zbliża się jego początek. Sony ujawniło wygląd konsoli, rozszerzenie DualSense Kontrolery i kilka nadchodzących gier na PS5, ale firma je zachowała Cena i data premiery PS5 jak dotąd sekret. Wygląda na to, że wkrótce usłyszymy więcej, a data zamówienia w przedsprzedaży PS5 jest już bliska, ponieważ Sony pozwala teraz graczom jako jedni z pierwszych, którzy zamówią PS5 w przedsprzedaży, aby się zarejestrować. Wygląda na bardzo oczekiwany Ratchet & Clank: Rift Apart opublikowane na początkuchcesz jak najszybciej otrzymać system.

Na Nowa strona logowania Sony na PS5Firma przyjmuje zamówienia w przedsprzedaży od „obecnych klientów” w zależności od dostępności. Według Strona z często zadawanymi pytaniami dotyczącymi zamówień w przedsprzedaży na PS5Wybory opierają się na „poprzednich zainteresowaniach i aktywności na PlayStation” i będziesz wiedzieć, czy zostałeś wybrany, kiedy skontaktujemy się z Tobą przez e-mail. Jednak nie wiemy dokładnie, co to oznacza. Może to być związane z poprzednimi systemami PlayStation na Twoim koncie, czasem grania w gry PlayStation lub zdobytymi trofeami. Będziemy musieli poczekać, aż skończą się zaproszenia.

Jeśli się skontaktujesz, masz ograniczony czas na dokonanie rezerwacji w przedsprzedaży. Więc działaj szybko i postępuj zgodnie z instrukcjami w e-mailu. Data i godzina wygaśnięcia Twojej rezerwacji zostaną określone w e-mailu. Będziesz także potrzebować adresu wysyłki w USA, aby zamówić PS5 w przedsprzedaży w pierwszej rundzie. Zamówienia w przedsprzedaży są ograniczone do jednej konsoli na identyfikator PSN. Oto pełne ograniczenia ilości zamówień w przedsprzedaży dla każdego identyfikatora PSN:

  • 1 konsola PS5 lub 1 konsola PS5 w wersji cyfrowej
  • 2 kontrolery bezprzewodowe DualSense
  • 2 stacje ładowania DualSense
  • 2 słuchawki bezprzewodowe Pulse 3D
  • 2 piloty zdalnego sterowania
  • 2 kamery HD

Przynajmniej w przypadku pierwszej rundy zamówień w przedsprzedaży zamówienia na konsole są ograniczone do osób zaproszonych do złożenia zamówienia w przedsprzedaży w PlayStation Direct. Dlatego należy jak najszybciej zarejestrować swój identyfikator PSN. Inne produkty PS5, takie jak kontroler i zestaw słuchawkowy, są „ogólnie dostępne”, ale na stronie nie podano, kiedy i czy konsola PS5 może być dostępna u dostawców zewnętrznych.

W jednym Bieżący strumień skupiał się na kontrolerze DualSenseEric Lempel, starszy wiceprezes ds. Marketingu w firmie Sony, wyjaśnił, że gracze otrzymają odpowiednie ostrzeżenie, zanim zamówienia w przedsprzedaży przejdą do trybu online, a strona rejestracyjna potwierdziła, że ​​wybrani zostaną powiadomieni e-mailem. Z przodu Rozpoczynają się zamówienia w przedsprzedaży.

READ  Klimat w UE, wojny o praworządność rozbrzmiewają latem niezadowolenia

„Poinformujemy Cię, kiedy będą miały miejsce zamówienia w przedsprzedaży” – powiedział w transmisji Lempel gospodarzowi Game Awards, Geoffowi Keighleyowi. „Nie stanie się to w ciągu minuty. Powiadomimy Cię, kiedy będzie można zamówić PlayStation 5 w przedsprzedaży”. Wygląda na to, że nadejdzie czas, odkąd Sony również to wydało pierwsza oficjalna reklama PS5.

Amazon w końcu to zrobił Strona zastępcza PlayStation 5 Dzięki informacjom o konsoli wszyscy główni sprzedawcy utworzyli teraz strony promujące konsolę. Wydaje się jednak, że zamówienia w przedsprzedaży od tych sprzedawców są nadal bardzo odległe, ponieważ Sony ogranicza pierwszą rundę zamówień na PS5 do własnego sklepu. Sprawdź wszystkie poniższe strony sprzedaży PS5, sprawdź projekt i akcesoria oraz przeprowadź badania Co do tej pory wiemy o PS5. Plus widzisz Wszystkie gry opublikowane w transmisji na żywo Sony Future of Gaming.

Kiedy można zamówić PS5 w przedsprzedaży?

Obecnie nie wiadomo, kiedy będzie data przedsprzedaży PS5, w którym to momencie Sony prawdopodobnie opublikuje więcej informacji o tym, jak zamówić PS5 w przedsprzedaży we wrześniu. Wiemy, że Sony poda datę i godzinę zamówień w przedsprzedaży na PS5 z wyprzedzeniem – nie będą one dostępne bez powiadomienia.

Najlepsza oferta, cel, i GameStop Obecnie wszyscy akceptują rejestracje osób, które chcą otrzymywać powiadomienia. Amazonka i Walmart stworzyli również strony docelowe PS5, chociaż nie oferują logowania do powiadomień. Poniżej możesz zobaczyć wszystkie aktualne zastępcze strony PS5 w różnych sklepach. Gdy tylko zamówienia w przedsprzedaży na PS5 staną się dostępne, ta historia będzie służyć jako przewodnik po zamówieniach na PS5, podsumowując wszystkie szczegóły i linki, których będziesz potrzebować.

Strony zastępcze PS5 innych firm:

Data premiery PS5

Firma Sony potwierdziła, że ​​na PS5 pojawi się „Święto 2020”, ale dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. W przeszłości listopad był zwykłym miesiącem dla wydań konsolowych, ale nic nie zostało potwierdzone poza tym, że PS5 będzie nadal wypuszczane w 2020 roku. Wraz z wydaniem dużych gier, takich jak Assassin’s Creed Valhalla i Call of Duty: Black Ops Cold War, które zostaną wydane w tym samym czasie, jest prawdopodobne, że konsola Sony – i Microsoft – pójdą w ich ślady.

READ  Jak wygląda Horizon Zero Dawn z 128x72? Jest materiał filmowy.

Ile kosztuje PS5?

Niestety nadal tego nie wiemy Punkt cenowy PS5. Oba modele PS5 zostały zaprezentowane przez Sony podczas imprezy, ale nie otrzymały nagrody. W komunikacie prasowym po wydarzeniu z 11 czerwca firma Sony ogłosiła, że ​​informacje o cenach będą dostępne „w późniejszym terminie”. Ponownie spodziewamy się, że te informacje zostaną opublikowane w tym momencie we wrześniu wraz ze szczegółami zamówienia w przedsprzedaży. Sony stwierdziło to w przeszłości Cena PS5 będzie „atrakcyjna dla graczy” ze względu na jego specyfikacje.

Dwie wersje: PS5 i PS5 Digital Edition

PlayStation 5 będzie miało w chwili premiery dwa modele, w tym smuklejszą edycję cyfrową, która prawdopodobnie będzie tańsza.

Prezentacja PS5 dała nam pierwsze spojrzenie na dwie różne wersje konsoli nowej generacji Sony. Pierwszy model PS5 jest wyposażony w napęd Blu-ray 4K, podczas gdy drugi model nie ma go i jest znany jako PS5 Digital Edition.

Akcesoria PS5

Oferta akcesoriów PlayStation 5 obejmuje zestaw słuchawkowy, podstawkę do ładowania kontrolera i nie tylko.
Oferta akcesoriów PlayStation 5 obejmuje zestaw słuchawkowy, podstawkę do ładowania kontrolera i nie tylko.

Podczas wydarzenia prezentującego PS5 po raz pierwszy przyjrzeliśmy się oficjalnym akcesoriom PS5 własnej firmy. Sony zaprezentowało nowy zestaw słuchawkowy, pilot zdalnego sterowania, stację ładującą do kontrolera oraz kamerę. Nie ogłoszono żadnych cen. Niestety, nie dowiedzieliśmy się, czy akcesoria PS4 innych firm były kompatybilne z PS5. Wiemy jednak, że można użyć adaptera, aby kamera PS4 działała na PS5, pod warunkiem, że nie chcesz kupować wersji dla PS5.

Znamy więcej szczegółów na temat PS5

PS5 może stać pionowo lub leżeć na boku.
PS5 może stać pionowo lub leżeć na boku.

PS5 zapoczątkuje nową generację gier, ale będzie też funkcja Zgodność wsteczna PS4. Obie konsole mają podobną architekturę wewnętrzną, co ułatwia przejście z PS3 na PS4. Nie jest jednak jasne, które gry na PS4 będą kompatybilne z PS5. Sony twierdzi, że większość gier będzie działać na PS5 – Cerny zauważył, że prawie wszystkie z nich 100 najpopularniejszych gier na PS4 jest kompatybilnych z nowym systemem. Powodem, dla którego niektóre gry nie są kompatybilne, jest to, że „tym razem wzmocnienie jest naprawdę ogromne, a niektóre kody gier po prostu go nie obsługują” – powiedział Cerny. Oznacza to, że Sony musi przetestować każdą grę, zanim zrezygnuje z kciuków.

READ  Historia Cyberpunk 2077 będzie „nieco krótsza” niż w Wiedźminie 3, zgodnie z „skargami” graczy

Mówiąc o grach, Sony ujawniło także kilka podczas czerwcowej premiery PS5. Wśród rewelacji znalazły się Spider-Man: Miles Morales, Horizon Forbidden West i Ratchet & Clank: Rift Apart, a także Resident Evil 8: Village, Hitman III i remake Demon’s Souls. Sony tak twierdzi PS5 ma „najlepszy skład” w historii PlayStation– śmiałe, niejednoznaczne stwierdzenie.

A co do tego Specyfikacje PS5Co najważniejsze, ma niestandardowy dysk SSD 825 GB z rozszerzalnym gniazdem pamięci NVMe SSD, który to zapewnia szybszy czas instalacji a także szybsze ładowanie – chociaż nie wszystkie dyski SSD NVMe mogą konkurować z PS5.

Konsola obsługuje ray tracing, dźwięk 3D i PlayStation VR oraz ma napęd Blu-ray 4K UHD. Aby uprościć sprawę, Sony stwierdziło, że PS5 jest wystarczająco mocny, aby go obsługiwać Rozdzielczość 4K z częstotliwością odświeżania 120 Hz– jest to dwukrotność częstotliwości odświeżania większości telewizorów, które zwykle działają z częstotliwością 60 Hz.

PS5
Kontroler bezprzewodowy PS5 „DualSense”

Sony ujawniło również PS5 DualSense Kontroler na początku tego roku. Sony powiedział, że jednym z jego celów jest „pogłębienie wrażenia zanurzenia podczas grania”. Firma wyjaśniła to, ujawniając dwie nowe funkcje, które będzie obsługiwać kontroler nowej generacji. Pierwszym jest zastąpienie technologii rumble haptycznym sprzężeniem zwrotnym – dlatego część Shock z nazwy DualShock została usunięta. Sony twierdzi, że „dzięki dotykowi naprawdę uzyskuje się szerszy zakres informacji zwrotnych”, co oznacza, że ​​„uderzenie w ścianę w samochodzie wyścigowym jest zupełnie inne niż atak na boisko”. Sony odkryło, że można nawet poczuć różnicę między różnymi teksturami.

Drugą dużą zmianą jest to, co Sony nazywa „wyzwalaczami adaptacyjnymi”. Według firmy można symulować różne działania, np. B. „dotykowe wrażenie ciągnięcia łuku i strzały lub przyspieszania pojazdu terenowego w skalistym terenie”.

Po stronie kontrolera Sony niedawno ogłosiło, że chociaż DualShock 4 może łączyć się z PS5, nie będzie działał z grami PS5, co prawdopodobnie oznacza, że ​​można go używać tylko w grach PS4 kompatybilnych wstecz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *