Connect with us

technologia

W niektórych krajach Google Store obchodzi urodziny firmy

Published

on

Firma Google została założona 4 września 1998 r., Ale firma od dawna obchodziła tę okazję 27 września. Lubić ostatni rokSklepy Google na całym świecie obchodzą swoje 22. urodziny, korzystając ze zniżek i różnych ofert

Aktualizować: W Europie Google Store przyznaje prostszą zniżkę 22% na wybrane produkty w dniu urodzin, jeśli przy kasie zostanie wprowadzony kod kuponu GOOGLEBDAY22. Te artykuły są wykluczone (W Zjednoczonym Królestwie): Pixel 4a, Pixel Buds, Pixelbook Go i Nest Aware. Dotyczy:

Nest Hub Max, Nest Wifi, Chromecast, Nest Hub, Nest Mini, Stadia Premiere Edition, Nest Protect, Nest Cam IQ, Nest Cam na zewnątrz, Nest Cam w pomieszczeniach

Podobne oferty są w Szwajcarii, Szwecji, Hiszpanii, Norwegii, Holandii, Włoszech, Irlandii, Niemczech, Francji, Finlandii, Danii, Belgii i Austrii. Oferta kończy się 27 września 2020 r. O godzinie 23:59 czasu środkowoeuropejskiego. Wydaje się, że nie jest dostępny w Portugalii.


w AustraliaMożesz otrzymać „22% do wydania w Google Store, kupując Nest Wifi, Nest Mini, Nest Hub Max, Nest Hub, Chromecast, Chromecast Ultra lub Google Home”. Ceny tych produktów inteligentnego domu pozostają bez zmian. Ta oferta jest ważna do 28 września 2020 r. Do 23:59 czasu AEST.

Klienci otrzymają wiadomość e-mail z informacją, że środki w Google Store zostaną dodane do ich konta po około 3 tygodniach od wysłania zamówienia.

Ta oferta jest również dostępna w Japonii. Bezpośrednie rabaty są dostępne w następujących krajach azjatyckich:

  • W Korei Południowej Nest Hub i Home Mini otrzymują 20% zniżki
  • W Singapurze obowiązuje 22% zniżki na Nest Mini, Nest Wifi, Nest Hub i Chromecast
  • Na Tajwanie Nest Mini i Chromecast otrzymują 22% zniżki

Oferty nie są dostępne w następujących Sklepach Google w regionie Azji i Pacyfiku: Hongkong, Indie, Indonezja, Malezja, Nowa Zelandia, Filipiny i Tajlandia.

READ  Najpierw wypróbuj nowego klienta poczty e-mail One Outlook firmy Microsoft dla systemu Windows 11

Te oferty są zwykle niedostępne w Stanach Zjednoczonych, które miały własne Miesiąc ofert tego lata.

Więcej o Google Store:

FTC: Używamy automatycznie generujących dochody linków afiliacyjnych. Więcej.


Więcej informacji można znaleźć w 9to5Google w YouTube:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.