Connect with us

Sport

Radość po zwycięstwie Jana Bachowicza! Bank ma rozbić Dwayne’a „The Rock” Johnson

Published

on

Jan Błachowicz nie był faworytem starcia z Dominickiem Reyesem, ale „Cieszyński Książę” zaskoczył i wygrał fantastyczną walką i brutalnym nokautem w drugiej rundzie, łamiąc nos rywalowi.. – Wracam do Polski i cały miesiąc świętujemy – oznajmił 37-latek w oktagonie i dodał w rozmowie z Polsatem Sport: – Wykonałem swoją pracę. Przyszedłem, przyszedłem i wróciłem Poczułem, jak Reyes zwalnia, kopiąc go w żebra. Widziałem jego koniec, kiedy złamałem mu nos.

Obejrzyj wideo
Szpilka: Powiedziałem Janowi Błachowiczowi, że założę garnitur do jego walki

„Przygoda Jana Błachowicza naprawdę potoczyła się tak”

W mediach społecznościowych eksperci i miłośnicy sztuk walki oraz Jan Błachowicz od razu zaczęli gratulować Polakowi świetnego występu w walka za tytuł. – Gdyby to był film, byłby przesadny, zbyt uroczy. Ale najlepsze w tym, że przygoda Jana Błachowicza potoczyła się tak naprawdę – pisał Antoni Partum.

Było jednak zdecydowanie więcej gratulacyjnych komentarzy.

Dwayne Johnson, znany jako „The Rock”, również pogratulował Błachowiczowi zwycięstwa. – Imponujący! Blachowicz to zrobił – nokaut w drugiej rundzie! Weź * zwycięstwo, gratulacje mistrzu! Reyes wróci jeszcze silniejszy – napisał amerykański zapaśnik.

Wielki sukces Błachowicza znalazł również odzwierciedlenie w oficjalnym profilu UFC.

Jan Błachowicz jest pierwszym Polakiem, który został mistrzem UFC. Od momentu dołączenia w 2014 r. Długo nie był w stanie rozwinąć pełnego potencjału. Zerwał po walce na Ergo Arenie w 2017 roku, kiedy pokonał Devina Clarka. Od tego czasu wygrał siedem z ośmiu pojedynków i zasłynął ze swoich spektakularnych rozgrywek pucharowych. z walk z Lukiem Rockholdem lub Coreyem Andersonem.

Przeczytaj także:

READ  De Goede ma natychmiastowy wpływ na przejście do siódemki
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *