Connect with us

Nauka

Aktualizacje koronawirusa: Metro Health zgłasza jeszcze jedną śmierć koronawirusa

Published

on


Ten artykuł będzie bPrzez cały tydzień aktualizowaliśmy dane dotyczące liczby przypadków koronawirusa i innych niezbędnych informacji o pandemii w San Antonio.

26 września

Jedna nowa śmierć: Okręg San Antonio Metropolitan Health District zgłosił jeden zgon i 100 nowych przypadków COVID-19 w sobotę. To zwiększa liczbę ofiar śmiertelnych w hrabstwie Bexar do 1074, a liczbę pozytywnych wyników testów do 54295 od czasu rozpoczęcia nowej pandemii koronawirusa w połowie marca.25 września

Liczba przypadków koronawirusa w San Antonio wzrosła w piątek o 224, co oznacza, że ​​od początku pandemii liczba zachorowań na koronawirusa przekroczyła 54 000. Burmistrz Ron Nirenberg nie zgłosił żadnych nowych zgonów. Liczba ofiar śmiertelnych w hrabstwie wynosi 1073, a całkowita liczba przypadków to 54 195.

24 września

Pięć kolejnych zgonów z powodu COVID-19: Podał Metropolitan Health District 177 nowych przypadków nowego koronawirusa w hrabstwie Bexar w czwartek, 22 więcej niż 155 zgłoszonych w środę. W czwartek zgłoszono również pięć zgonów, które miały miejsce w ciągu ostatnich dwóch tygodni, zwiększając liczbę ofiar śmiertelnych w mieście do 1073.

23 września

Aktualizacja numerów COVID-19: Przedstawiciele Metro Health nie zgłosili w środę żadnych nowych zgonów związanych z koronawirusem, ponieważ przypadki i zgony ogólnie utrzymują stały, spadkowy trend w San Antonio.


Było 155 nowych przypadków koronawirusa, lekki wzrost z weekendu – co zdaniem urzędników może być spowodowane świętem pracy – ale nadal jest to dalekie od doniesień o ponad 1000 nowych codziennych przypadkach, które miały miejsce wcześniej latem.

Rozpoczynają się masowe cotygodniowe testy: To był pierwszy dzień nowej rutyny w niezależnym okręgu szkolnym Somerset: opracowano masowe testy koronawirusa autorstwa Community Labs, organizacji non-profit z siedzibą w San Antonio, która obiecuje przetwarzanie tysięcy testów dziennie, a wyniki są dostępne w ciągu 24 godzin. Okręg szkolny hrabstwa Southwest Bexar zgodził się zademonstrować system w nadziei, że program pilotażowy przyspieszy powrót do nauki w klasach w siedmiu szkołach.


22 września

Aktualizacja numerów COVID-19: Sześć kolejnych osób w San Antonio i hrabstwie Bexar zmarło z powodu nowego koronawirusa, najwięcej od prawie dwóch tygodni, poinformowali we wtorek urzędnicy.

21 września

Aktualizacja numerów COVID-19: Poziom ryzyka dla koronawirusa wszedł do „bezpiecznej strefy” w San Antonio w poniedziałek, co pozwoli na ponowne otwarcie, przynajmniej w ograniczonym zakresie, różnych usług i obiektów miejskich.

20 września

Aktualizacja numerów COVID-19: Miasto zgłosił zaległości w 2473 przypadkach COVID-19 w niedzielę, zwiększając łączną liczbę hrabstw Bexar od początku pandemii do 53341, zgodnie z codzienną aktualizacją koronawirusa Metropolitan Health District.

READ  Archiwum RCIN - Przeszłość w przyszłości
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *