Connect with us

Zabawa

Coraz „młodsza” Marzena Rogalska w KUCYKU. Kajra porównuje je do Ibisha: „Zwykle Benjamina Buttons” (FOTO)

Published

on

Mimo że Marzena Rogalska Dziennikarz jest w telewizji od ponad dwudziestu lat i naprawdę stał się sławny dopiero cztery lata temu, kiedy pojawił się w jednym z wakacyjnych odcinków. Pytania dotyczące śniadania dostała ofiara nieudanej (?) sztuczki niejakiego pana Ząbka. Ku wielkiemu zdziwieniu publiczności Rogalska zmiażdżyła jedną z papierowych torebek gwoździem i „brutalnie” zraniła mu rękę. Chociaż podejrzewano, że „wypadek” miał być zainscenizowany przez funkcjonariuszy stacji, celebrytka tak przysięgała Niepowodzenie nie zostało ustawione. Żeby było jeszcze fajniej, kultowy już film z tego wydarzenia jest nadal bardzo popularny w Internecie.

Niedawno nieszczęsny celebryta przeżył kolejne nieszczęście związane z wizją: kiedy lider PŚ postanowił odpocząć w hamaku, niesforny mebel ogrodowy upadł pod jej ciężarem. Jednak incydent nie okazał się „hitem” w Internecie, jak to miało miejsce cztery lata temu. Co ciekawe, wzbudził dużo większe zainteresowanie „nowy wygląd” 50-latkowie, których gwiazda pokazała w poniedziałek na Instagramie. Poniżej zdjęcia, jak wygląda Rogalska co najmniej 10 lat młodszyfani porównali idola do innego (świeżo upieczonego) bieżącego śniadania, Agnieszka Woźniak-Starak.

Marzena Rogalska: Ten nieszczęsny czarodziej zrobił coś nie do przyjęcia

Jak się okazuje, przemiana dziennikarza postęp z dnia na dzień. W środę więcej zdjęć pojawiło się na profilu Rogalskiej, w którym prowadziła PnŚ przedstawia swoje „nowe ja” z chytrym uśmiechem, który zakrzywia się na podłodze. Nawiasem mówiąc, ujawnia się słynna blondynka Sprawdzony sposób na spędzenie wolnego czasu.

Mała rzecz i radość – licealny kucyk zawiązany wysoko na głowie – jak drobiazg, który naprawdę wpływa na Twoje samopoczucie – pisze gospodyni PnŚ. Wszelkie sztuczki są dozwolone, o ile delikatnie wkraczasz do sprawy. Wczoraj byłem zdumiony, gdy wyszedłem ze sklepu o 19:30 i zobaczyłem, że jest rzeczywiście ciemno … Wkrótce zauważyłem, prawda? Życzę miłego popołudnia i dziękujemy za to, że jesteście dziś z nami za „pytanie o śniadanie”.

READ  Anthony Joshua przyznaje, że może pokonać tylko Usyka
bCTWnscd

Wkład wzbudził prawdziwy podziw internautów, którzy wyrazili podziw dla wyglądu Marzeny.

„”Wyglądasz teraz pięknie!! Nie mogę dobrze wyglądać ”,„ Marzena, jesteś jak wino! Im starsze, tym piękniejsze„,” Ale wyjdź zrobiłeś„- napisał.

Postanowiła też dodać swoje trzy centy Kajraproponowanie randki znajomemu z inną „wiecznie młodą” gwiazdą, Krzysztof Ibisz.

Rogalska! Powinieneś umówić się na spotkanie z moim Krzysztofem Ibiszem! Albo kawę! Zwykle przyciski benjamina – chwalił piosenkarza.

bCTWnsce

Czy i Ty jesteś pod wrażeniem przemiany Rogalskiej?

bCTWnscf
bCTWnscg
bCTWnscy

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.