Connect with us

entertainment

Coraz „młodsza” Marzena Rogalska w KUCYKU. Kajra porównuje je do Ibisha: „Zwykle Benjamina Buttons” (FOTO)

Published

on

Mimo że Marzena Rogalska Dziennikarz jest w telewizji od ponad dwudziestu lat i naprawdę stał się sławny dopiero cztery lata temu, kiedy pojawił się w jednym z wakacyjnych odcinków. Pytania dotyczące śniadania dostała ofiara nieudanej (?) sztuczki niejakiego pana Ząbka. Ku wielkiemu zdziwieniu publiczności Rogalska zmiażdżyła jedną z papierowych torebek gwoździem i „brutalnie” zraniła mu rękę. Chociaż podejrzewano, że „wypadek” miał być zainscenizowany przez funkcjonariuszy stacji, celebrytka tak przysięgała Niepowodzenie nie zostało ustawione. Żeby było jeszcze fajniej, kultowy już film z tego wydarzenia jest nadal bardzo popularny w Internecie.

Niedawno nieszczęsny celebryta przeżył kolejne nieszczęście związane z wizją: kiedy lider PŚ postanowił odpocząć w hamaku, niesforny mebel ogrodowy upadł pod jej ciężarem. Jednak incydent nie okazał się „hitem” w Internecie, jak to miało miejsce cztery lata temu. Co ciekawe, wzbudził dużo większe zainteresowanie “nowy wygląd” 50-latkowie, których gwiazda pokazała w poniedziałek na Instagramie. Poniżej zdjęcia, jak wygląda Rogalska co najmniej 10 lat młodszyfani porównali idola do innego (świeżo upieczonego) bieżącego śniadania, Agnieszka Woźniak-Starak.

Marzena Rogalska: Ten nieszczęsny czarodziej zrobił coś nie do przyjęcia

Jak się okazuje, przemiana dziennikarza postęp z dnia na dzień. W środę więcej zdjęć pojawiło się na profilu Rogalskiej, w którym prowadziła PnŚ przedstawia swoje „nowe ja” z chytrym uśmiechem, który zakrzywia się na podłodze. Nawiasem mówiąc, ujawnia się słynna blondynka Sprawdzony sposób na spędzenie wolnego czasu.

Mała rzecz i radość – licealny kucyk zawiązany wysoko na głowie – jak drobiazg, który naprawdę wpływa na Twoje samopoczucie – pisze gospodyni PnŚ. Wszelkie sztuczki są dozwolone, o ile delikatnie wkraczasz do sprawy. Wczoraj byłem zdumiony, gdy wyszedłem ze sklepu o 19:30 i zobaczyłem, że jest rzeczywiście ciemno … Wkrótce zauważyłem, prawda? Życzę miłego popołudnia i dziękujemy za to, że jesteście dziś z nami za „pytanie o śniadanie”.

bCTWnscd

„”Wyglądasz teraz pięknie!! Nie mogę dobrze wyglądać ”,„ Marzena, jesteś jak wino! Im starsze, tym piękniejsze“,” Ale wyjdź zrobiłeś“- napisał.

Postanowiła też dodać swoje trzy centy Kajraproponowanie randki znajomemu z inną „wiecznie młodą” gwiazdą, Krzysztof Ibisz.

Rogalska! Powinieneś umówić się na spotkanie z moim Krzysztofem Ibiszem! Albo kawę! Zwykle przyciski benjamina – chwalił piosenkarza.

bCTWnsce

Czy i Ty jesteś pod wrażeniem przemiany Rogalskiej?

bCTWnscf
bCTWnscg
bCTWnscy

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *