Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Primark otworzy trzeci sklep w Polsce. Znamy to miejsce

Published

on

2021-05-26 10:25, ustawa 2021-05-26 11:12

opublikowanie
2021-05-26 10:25

Aktualizować
2021-05-26 11:12

Zdjęcie: Grand Warsawzki / / Shutterstock

Primark planuje otworzyć trzeci sklep w Polsce. Po Warszawie i Bośni przyszedł czas na stolicę Monopolska. Nowy Primark pojawi się w centrum handlowym Bonarca City Center w Crago.

Sieć odzieżowa Primark przygotowuje się do otwarcia kolejnego sklepu w Polsce. Firma zapowiedziała, że ​​powstanie nowy obiekt W centrum handlowym Borneo City Center w Krakowie. Będzie to pierwszy sklep marki w małopolskim Voidoship.

– Po najlepszej odpowiedzi od czasu otwarcia sklepów w Warszawie i Bośni, z przyjemnością ogłaszamy plany dotyczące naszego sklepu w Krakowie. Cieszymy się, że znaleźliśmy coś tak dużego Lesser znajduje się w stolicy Polski Zaoferuj mieszkańcom Krakowa wyjątkowe doświadczenia zakupowe i nowe miejsca pracy – mówi Magak Botzowski, menadżer regionu Primak w Polsce, Słowenii i Czechach.

Primark – Kolejny sklep w Polsce

Hotel mieści się na dwóch piętrach Primark Bonarka w Krakowie. Powierzchnia sklepu to 3,8 tys. Mkw. W związku z otwarciem nowego zakładu na metr kwadratowy Primark poszukuje pracowników – Kierownicy, kasjerzy, doradcy klienta, pracownicy magazynu i sprzedawcy wystaw.

Sieć sklepów Primark oferuje również pełną gamę produktów Od ubrań i butów po akcesoria i akcesoria w przystępnych cenach. Firma posiada specjalistyczne, limitowane kolekcje do popularnych filmów (np. O Harrym Potterze) i bajek (np. O Myszce Miki).

Irlandzka firma posiada obecnie dwa oddziały w Polsce. Pierwszy Primark został otwarty w sierpniu 2020 roku w Galerii Miocini w Warszawie. To dopiero początek ekspansji, gdyż tym razem wiosną tego roku w kompleksie handlowym w Bośni ma zostać otwarty kolejny obiekt. Programy te zostały utrudnione z powodu tymczasowego zamknięcia niektórych firm, w tym epidemii COVID-19 i centrów handlowych. Termin otwarcia sklepu został odpowiednio przesunięty.

Oprócz standardowej opcji zakupów klienci mogą zamawiać produkty Sklep internetowy Primark. Zakupy online stały się popularne podczas epidemii COVID-19. O zmianach zachowań konsumenckich nadal piszemy w artykule „Polska po rewolucji zakupowej. 10 zmian w sklepach, które zawdzięczamy epidemii ”.

READ  Jastrzębska Spółka Węglowa SA: Śląsk to przemysłowe serce Polski

DF

Źródło:
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.