Connect with us

Gospodarka

SoftServe Polska została uznana za Gold Certified Company przez Instytut Zdrowia Psychicznego w Pracy

Published

on

WROCŁAW, Polska – (BUSINESS WIRE) –SoftServe, wiodąca cyfrowa autorytet i firma konsultingowa, została uznana za Gold Certified Company przez Mental Health at Work Institute – grupę niezależnych, ogólnopolskich ekspertów, którzy udzielają pomocy psychologicznej i dzielą się wiedzą na temat zdrowia psychicznego między firmami. Instytut Złoty certyfikat jest przyznawany organizacjom, które włączyły programy zdrowia psychicznego pracowników do swojej kultury organizacyjnej w celu promowania empatycznego i zdrowego emocjonalnie środowiska pracy.

„Poprzez nasze działania tworzymy wyjątkową i wydajną kulturę pracy opartą na zaufaniu i szacunku” – powiedziała Agnieszka B. Dąbrowska, Dyrektor Wrocławskiego Centrum DevCenter w SoftServe Polska. „Złoty Certyfikat Zdrowia Psychicznego w Pracy to sygnał dla potencjalnych pracowników, że SoftServe dba o dobre samopoczucie swoich pracowników. Chcemy, aby byli dumni z bycia częścią naszego zespołu. ”

Dobre samopoczucie psychiczne jest częścią kultury korporacyjnej firmy SoftServe zorientowanej na ludzi, której celem jest umożliwienie pracownikom produktywności i kreatywności, budowania pozytywnych relacji z innymi, lepszego radzenia sobie ze stresem i wnoszenia znaczącego wkładu. W centrum tej kultury znajduje się program dobrostanu psychicznego firmy, który został uruchomiony w 2019 roku i ma na celu utrzymanie zdrowia emocjonalnego pracowników. Program koncentruje się na szybkim usuwaniu stresu, zdrowej równowadze między życiem zawodowym a prywatnym oraz edukacji na temat znaczenia zdrowia emocjonalnego, psychicznego i behawioralnego.

Do tej pory firma SoftServe zorganizowała ponad 50 wydarzeń dotyczących dobrostanu psychicznego na całym świecie, od paneli edukacyjnych online po budowanie zespołu, uważność, medytację i zajęcia jogi. W wydarzeniach wzięło udział ponad 30 ekspertów, którzy zatrudniali ponad 9500 osób.

O firmie SoftServe

SoftServe to agencja cyfrowa, która zapewnia najnowocześniejsze porady i świadczenia. Ujawniamy, przekształcamy, przyspieszamy i optymalizujemy sposób prowadzenia działalności przez firmy i firmy programistyczne. Dysponując doświadczeniem w opiece zdrowotnej, handlu detalicznym, energetyce, usługach finansowych i nie tylko, wdrażamy kompleksowe rozwiązania zapewniające innowacje, jakość i szybkość, których oczekują użytkownicy naszych klientów.

SoftServe oferuje otwarte innowacje, od generowania nowych, fascynujących pomysłów po opracowywanie i wdrażanie przełomowych produktów i usług. Nasza praca i doświadczenie klientów oparte są na empatycznym, skoncentrowanym na ludziach projekcie doświadczenia, który zapewnia ciągłość od pomysłu do wydania. Umożliwiamy firmom i producentom oprogramowania (ponownie) identyfikację różnic, przyspieszenie opracowywania rozwiązań i przetrwanie w dzisiejszej gospodarce cyfrowej. Nieważne, gdzie jesteś w swojej podróży.

Odwiedź naszą stronie internetowej, Blog, LinkedIn, Facebook, i Świergot Strony.

READ  Ponad 50 polskich uczelni bierze udział w internetowych targach edukacyjnych dla studentów z krajów arabskich
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.