Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Polski piłkarz Lewandowski prowadzi tegoroczny plebiscyt GOAL 50 – The First News

Published

on

W sezonie 2019/20 Lewandowski zdobył potrójną koronę z Bayernem Monachium i został królem strzelców Bundesligi, Pucharu Niemiec i Ligi Mistrzów.
Lukas Barth / PAP / EPA

Polski piłkarz Robert Lewandowski został uznany za najlepszego piłkarza świata tegorocznego sezonu 2019/20 target.com Badanie GOAL 50.

„To bardzo dobre uczucie zdobyć tytuł indywidualny, to kolejny miły dodatek” – powiedział Lewandowski, który jest także kapitanem reprezentacji.

„Piłka nożna to sport zespołowy, ale te dodatkowe nagrody też wiele dla mnie znaczą” – kontynuował. „To pokazuje, że ciężka praca, którą wykonujesz każdego dnia, kiedyś się opłaca. Dopóki grasz w piłkę, musisz być głodny. Po zakończeniu kariery możesz pomyśleć o tym, co wygrałeś. Trudno jest dostać się do do góry Ale utrzymanie się na szczycie jest jeszcze trudniejsze ”.

W sezonie 2019/20 Lewandowski zdobył potrójną koronę z Bayernem Monachium i został królem strzelców Bundesligi, Pucharu Niemiec i Ligi Mistrzów.

„Napastnik strzelił niewiarygodne 55 goli w 47 meczach w potrójnym zwycięstwie Bayernu Monachium i był najlepszym strzelcem w Bundeslidze, Pucharze DFB i Lidze Mistrzów”. target.com Strona napisana. „Nikt inny nie zbliżył się do osiągnięcia tych liczb w 2020 roku – nawet Cristiano Ronaldo czy Lionel Messi – i nie uczynił Lewandowskiego godnym zdobywcą swojej pierwszej nagrody Goal 50”.

READ  GEODIS finalizuje przejęcie PEKAES w Polsce
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *