Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Pleasant Holidays dodaje pakiety wakacyjne do Polski

Published

on

Pleasant Holidays dodaje pakiety wakacyjne do Polski

Wesołych świąt Luksusowa siostrzana marka Journese rozszerzyła swoje europejskie portfolio o szyte na miarę pakiety wakacyjne w Polsce.

Nowy program oferuje 30 hoteli, zlecone prywatne wycieczki, loty, transfery i nie tylko w Gdańsku, Krakowie i Warszawie.

Można je już rezerwować na wyjazdy w latach 2024 i 2025.

Oferta hoteli obejmuje globalne marki, takie jak Hilton, Marriott i Holiday Inn, powiedział Jack E. Richards, prezes i dyrektor generalny.

„Podróżujący do Polski odkryją 16 obiektów znajdujących się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO, zjedzą posiłek w restauracjach wyróżnionych gwiazdką Michelin oraz poznają wspaniałą przyrodę i historię” – powiedział Richards.

Pleasant Holidays and Journese poprowadzi wprowadzające seminarium internetowe 8 maja 2024 r. o godzinie 13:00 czasu PDT z gościem Bartoszem Szajdą, dyrektorem Polskiego Narodowego Biura Turystyki w Ameryce Północnej.

Doradcy ds. podróży mogą zarejestrować się na webinar pod adresem https://www.bigmarker.com/Pleasant-Holidays/pleasant–journesetraining2019395.

Wakacje do Polski dostępne są na bezpośrednich rejsach Polskich Linii Lotniczych LOT z Chicago, Los Angeles, Miami, Newark i Nowego Jorku JFK do Warszawy i Krakowa.

Wycieczki prywatne obejmują zwiedzanie Warszawy, Gdańska i Krakowa, zwiedzanie dziedzictwa chrześcijańskiego i żydowskiego; Marienburga; oraz zwiedzanie warszawskiej Pragi.

Ta ostatnia obejmuje degustację w Muzeum Polskiej Wódki.

Po dodaniu Polski, Pleasant Holidays i Journese oferują obecnie 28 krajów w Europie i łącznie 81 krajów na całym świecie.

Operatorzy oferują także rejsy po rzekach i oceanach, a także szybkie pociągi pomiędzy Londynem a Paryżem oraz na terenie całych Włoch.

Powiązane wiadomości: Przyjemne wakacje, Journese dodaje Wyprawy małymi statkami Przyjemne wakacje, Journese dodaje Pakiety wakacyjne w Gwatemali Przyjemne wakacje | Journese – TravelMole Spirit Airlines odkłada zamówienia Airbusa, wysyła pilotów na urlop w celu zbadania dziedzictwa kurortów Waszyngtonu

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *