Connect with us

technologia

Oferty przesyłania strumieniowego Prime Day 2020: Fire TV Stick 4K za 30 USD, Roku Streaming Stick Plus za 37 USD

Published

on

Ta historia jest częścią Amazon Prime Day, Przewodnik CNET zawierający wszystko, co musisz wiedzieć i jak upewnić się, że otrzymujesz najlepszą ofertę.

Amazon Prime Day Zaczęło się krótko po północy we wtorek 13 października i płynie sprzedaż strumieniowa. Na przykład możesz uzyskać część z Rokus bardziej popularne urządzenia od 21 do 37 dolarów (od typowych 30 do 50 dolarów). Te duże rabaty są obecnie dostępne w Amazon i Najlepsza ofertaWalmart już drażni niektóre z nich (i niektóre telewizory Roku od 100 USD).

Sprzedawca internetowy nie ogłosił żadnych rabatów na swoje produkty Fire TV kije (Oprócz niezłego spadku cen Fire TV Cube i Przekształcenie Fire TV, wymienione poniżej), ale teraz wiele zostało dodanych Fire Stick TV 4K. Pilnujemy każdego innego dobra Urządzenie do przesyłania strumieniowego Oferty, które widzimy w tym tygodniu – czy i kiedy się pojawią.

Należy pamiętać, że ceny i dostępność były poprawne w momencie publikacji, ale mogą się różnić. Ta historia będzie regularnie aktualizowana w najbliższych dniach.

Sarah Tew / CNET

W zeszłym tygodniu daliśmy rekwizyty Fire TV Lite Jednak ze względu na doskonały zestaw funkcji i przystępną cenę 30 USD stwierdziliśmy, że Fire TV Stick 4K jest nadal lepszy – szczególnie dla właścicieli Telewizja 4K. Teraz, gdy wersja 4K ma tę samą cenę, każdy powinien ją zamiast tego dostać (działa również z telewizorami HD innego niż 4K).

Co więcej, spróbuj użyć kodu kuponu 4KFIRETV przy kasie, aby uzyskać zniżkę w wysokości 25 USD, która obniży cenę do 5 USD. Ten kod nie wydaje się działać dla wszystkich, ale może wkrótce zniknąć. Przeczytaj naszą recenzję Amazon Fire TV Stick 4K.

Sarah Tew / CNET

Premiera Roku kosztuje zazwyczaj 40 USD, ale kosztuje tylko 27 USD do wyczerpania zapasów. Przyjmuje podstawy Express HD i rozszerza możliwości obsługi treści 4K HDR.

Przeczytaj naszą recenzję Roku Premiere.

rok

To najbardziej podstawowy odtwarzacz strumieniowy Roku. Zwykle kosztuje 30 USD, ale jest dostępny za jedyne 21 USD w Prime Day. Nie obsługuje przesyłania strumieniowego 4K HDR, ale poza tym działa dobrze. Przeczytaj naszą recenzję Roku Express (2019).

Sarah Tew / CNET

Fire TV Cube łączy sterowany głosem głośnik Alexa, streamer wideo Fire TV 4K i uniwersalny pilot w jednym urządzeniu. Jeśli chcesz sterować telewizorem za pomocą głosu – nie wspominając o innych urządzeniach w swoim gospodarstwie domowym przyjaznym Alexa – warto zanurzyć się w tym interesującym produkcie all-in-one, który będzie dostępny jeszcze w tym roku od Prime Day został obniżony ze 120 do 80 USD. Zwróć uwagę, że jest to wersja 2019, która od początku dodała kilka fajnych ulepszeń pierwszy oceniany w 2018 r.

Przeczytaj więcej o Fire TV Cube.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *